Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Kovo 10 d. minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną Lazdijų sporto centras, onkologinės savigalbos Lazdijuose asociacija ir Lazdijų turizmo centras organizavo trečiąjį sveikuolišką ėjimą. Dalyvius pasveikino ir į žygį išlydėjo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. 

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – Kovo 11–ąją –  Lazdijai paminėjo renginiais, kurie įvairiose įstaigose bei seniūnijose vyko keletą dienų.

Kovo 7 dieną per šimtą Lazdijų rajono savivaldybės ugdymo įstaigų mokinių ir mokytojų susirinko į Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salėje vykusius tradicinius Mero pusryčius. Toks gausus būrys – tai šių mokslo metų sausio ir vasario mėnesio įvairių konkursų ir olimpiadų rajoninių turų pirmų vietų laimėtojai, šalies olimpiadų, konkursų, varžybų prizinių vietų nugalėtojai ir juos ruošę mokytojai.

Daugelis iš mūsų gali padaryti nepaprastą dalyką – pasirūpinti  be tėvų globos (rūpybos) likusiais vaikais, priimti juos į savo šeimą, todėl kovo 1 d. buvo suorganizuotas globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymo ir konsultavimo programos pristatymas Lazdijų miesto seniūnijoje.

Kovo 6 d. Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas ir Lazdijų kultūros centro direktorius Arūnas Sujeta dalyvavo karininko, partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago 100-ųjų gimimo metinių minėjime Alytuje. Šiai istorinei sukakčiai paminėti skirti renginiai prasidėjo mišiomis Alytaus šv. Angelų Sargų bažnyčioje. Joms pasibaigus žvakių liepsnomis buvo pagerbti už Lietuvos nepriklausomybę žuvusių karių kapai.   Į eiseną išsirykiavę garbingi svečiai ir miesto gyventojai pajudėjo Laisvės Angelo aikštės link, kur vyko šventinis minėjimas.

 1 2 3 4 5 6 7