Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lietuvos Respublikos kultūros ministerija drauge su partnere – Lietuvos savivaldybių asociacija įgyvendino Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinio mechanizmo dvišalio bendradarbiavimo fondo projektą “Kultūros keliai regioniniam vystymui“. Su gairėmis, skirtomis   kultūros kelių kūrėjams ir vystytojams, galite susipažinti čia.

 

 

Šiuo metu Interreg V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo programos finansavimo Lietuvoje siekia 23 projektai, iš kurių 7 – parengti Lazdijų rajone. Pateiktų projektų laukiamas rezultatas – kokybiškai įrengtos erdvės šeimoms bei socialinių ir sveikatos paslaugų stiprinimas, negalią turinčių asmenų užimtumo bei lavinimo paslaugų kūrimas, naujų pasienio turizmo maršrutų plėtra, kokybiškų priešgaisrinės tarnybos, viešojo saugumo užtikrinimo paslaugų teikimas.

 

Liepos 2 dieną posėdžiavusi Lazdijų rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisija svarstė situaciją, kuri Lazdijų rajone susidarė po naktį iš birželio 29-osios į birželio 30-ąją praėjusio meteorologinio katastrofinio reiškinio „Labai smarkus lietus“ ir nutarė  rajone paskelbti ekstremaliąją situaciją.

Vadovaujantis teisės aktais, gyventojams, ūkio subjektams ir kitoms įstaigoms, kurie dėl ekstremaliosios situacijos patyrė žalą, gali būti teikiama valstybės parama.

Gyventojai, ūkio subjektai ir kitos įstaigos, kurie dėl ekstremaliosios situacijos patyrė žalą, ne vėliau kaip per mėnesį nuo žalos atsiradimo, turi teisę kreiptis į savivaldybės administracijos direktorių su rašytiniais prašymais suteikti valstybės paramą už žalą, patirtą dėl ekstremaliosios situacijos (toliau – prašymas).

 

 

Didžiųjų Dzūkijos ežerų – Dusios ir Metelio egzotika vilioja ne tik poilsiautojus ir gamtos mylėtojus, bet ir žvejus, kurie vasaroti prie šių ežerų nuolat atvyksta iš visos Lietuvos ir net iš užsienio.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 14