Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Liepos 2 dienos popietę Mikabalių kaime, kaimo turizmo sodyboje ,,Vitų oazė” prasidėjo keturias dienas vyksianti 13-oji Lazdijų rajono jaunimo vasaros stovykla, kurios tema: „Išmokime linksmintis be alkoholio!“. Nepabūgusius lietaus, džiugiai nusiteikusius stovyklos dalyvius pasveikino ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis bei Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Justina Greblikaitė.

Kasmet Šlavantų  Viešpaties Apreiškimo Švč. M. Marijai parapijoje liepos pradžioje švenčiami  Švč. Mergelės Marijos Krikščioniškų šeimų Karalienės atlaidai – ypatinga šventė. Dėl savo šeimų gerovės, santarvės ir ramybės melstis susirenka ne tik Šlavantų, bet ir aplinkinių parapijų gyventojai, į namus sugrįžta čia gimusieji ir augusieji.

Šiemet kartu su Šlavantų parapijos tikinčiaisiais Viešpaties Apreiškimo Švč. M. Marijai bažnyčioje meldėsi ir rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, kuris taip pat dalyvavo Šv. Mišių apeigose, po jų pasveikino Šlavantų krašto žmones, padėkojo už susitelkimą, tradicijų puoselėjimą, už aktyvią Gegutės kaimo bendruomenės veiklą.

Rajono savivaldybės meras Artūras Margelis J.E. Apaštališkojo Nuncijaus Lietuvoje Pedro Lopeso Kintanos kvietimu birželio 29 dieną, švenčiant Petro ir Pauliaus iškilmę, lankėsi Vilniuje, Baltijos šalių nunciatūroje, kur tradiciškai kasmet šią dieną iškilmingu priėmimu yra pažymima šventojo Petro įpėdinio – Popiežiaus diena. J.E. Apaštališkasis Nuncijus į šį priėmimą kviečia dvasininkijos atstovus – vyskupus, kunigus, žymius Lietuvos meno ir kultūros veikėjus, valstybės institucijų atstovus bei artimus savo draugus.

Birželio 29 d. Punsko valsčiaus savivaldybėje įvyko Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio, Lazdijų rajono savivaldybės investicijų skyriaus vedėjo Vidmanto Pilvinio, Seinų miesto burmistro Arkadiušo Novalskio (Arkadiusz Nowalski) ir Punkso viršaičio Vytauto Liškausko susitikimas. Jo metu buvo aptarti pirmieji darbų žingsniai bei artimiausi ateities planai, įgyvendinant š. m. kovo 14 d. pasirašytos tarptautinės deklaracijos tikslus.

Birželio 28 d. Lazdijų rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje įvyko jau aštuntasis savivaldybės mero Artūro Margelio potvarkiu sudarytos darbo grupės laisvės kovoms įamžinti posėdis. Jo metu darbo grupės pirmininkas Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas pristatė ankstesniuose posėdžiuose svarstytus klausimus, nuveiktus darbus bei apžvelgė ateities idėjas. Posėdyje taip pat dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis bei administracijos direktorius Gintautas Salatka.

 1 2 3 4 5 6 7