Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

 

Gruodžio vidury Lazdijų rajono savivaldybėje lankėsi Japonijos ambasadorius Lietuvoje Jo Ekscelencija Toyoei Shigeeda. Po vizito rajono savivaldybės meras Artūras Margelis sulaukė Japonijos ambasadoriaus Jo Ekscelencijos Toyoei Shigeeda padėkos rašto, kuriame jis dėkoja už galimybę apsilankyti Lazdijų rajone bei už šiltą priėmimą. Jo Ekscelencija Toyoei Shigeeda šiame rašte išreiškė savo pasiryžimą toliau plėtoti draugiškus ryšius ir stiprinti visapusišką bendradarbiavimą tarp Japonijos ir nuostabaus Lazdijų krašto. Japonijos ambasadorius šiame rašte taip pat išsakė savo ketinimą dar kartą apsilankyti Lazdijuose beipakvietė rajono savivaldybės merą Artūrą Margelį apsilankyti Japonijos ambasadoriaus rezidencijoje Vilniuje.

Narkotikų, tabako ir  alkoholio kontrolės departamentas  informuoja, jog nuo  2018 m. sausio 1 d. įsigalios Lietuvos Respublikos Seimo priimti Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimai, kuriais siekiama mažinti alkoholinių gėrimų prieinamumą ir vartojimą.

Jau antrus metus iš eilės,  prieš pat šv.  Kalėdas, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos  darbuotojai kviečiami   prisiminti nepelnytai užmirštą tradiciją, kuri perduota iš  tėvų, senelių bei prosenelių.  Prieš pat Kūčias visiems kartu papuošti vieną iš svarbiausių Kalėdų simbolių – žaliaskarę. Ypatinguosius žaisliukus eglutei savo rankomis pagamino ir padėjo papuošti Šventežerio mokyklos mokiniai kartu su technologijų mokytoja, tautodailininke Lina Žaliauskiene.

Didžiųjų metų švenčių išvakarėse Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis kartu su Lazdijų Šv. Onos parapijos klebonu Nerijum Žvirbliu, Šlavantų parapijos klebonu Tadeus Vallian  ir Lazdijų ligoninės vyr. gydytoju Vitu Šimkoniu aplankė Lazdijų ligoninės ligonius, kuriems šventes tenka sutikti palatose. Vaikų, Chirurginiame ir Slaugos skyriuose meras A. Margelis darbuotojus pasveikino su šventėmis, o ligoniams palinkėjo sustiprėti ir greičiau grįžti į namus bei įteikė dovanėles nuo savivaldybės. Kartu ligoninės pacientus lankę kunigai atnešė Kalėdaičių ir palaimino sergančiuosius.

Ketvirtadienį, artėjant didžiausioms metų šventėms, Lazdijų rajono meras Artūras Margelis svečiavosi pas  Kapčiamiesčio socialinės globos namų gyventojus.

 1 2 3 4 5 6 7