Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Šią savaitę artėjant mirusiųjų atminimo dienai  Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis kartu su savivaldybės tarybos nariais Odeta Lenkauskiene, Ričardu Dulsku ir Virginijumi Vasiliausku aplankė iškilių mirusiųjų žmonių kapus.

Sekmadienį, Lazdijų Šv. Onos bažnyčioje buvo švenčiama ypatinga proga -  kunigo Tadeus Vallian 60-asis jubiliejus.  Po iškilminų Šv. Mišių garbingo jubiliejaus proga kunigą, Šlavantų parapijos kleboną, pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

 

Šeštadienį Kučiūnų seniūnijos gyventojai buvo pakviesti į rudens šventę „Padėka gamtai“. Su derliaus švente Kučiūnų bendruomenę pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

 

Spalio 28-osios vidurdienį, po Šv. Mišių Šv. Kazimiero bažnyčioje Kučiūnų miestelio gyventojai susirinko prie bažnyčios, kur buvo atidengtos ir pašventintos atminimo lentos, skirtos 1919–1920 metų Nepriklausomybės kovų Kučiūnų valsčiaus savanoriams ir Vyties kryžiaus kavalieriams.

Spalio 27 dieną Varnėnų kaimo bendruomenė ir aplinkinių kaimų gyventojai susirinko į kaimo rudenėlio šventę „Paskutinė šypsena rudens”. Į šventę atvyko ir renginio dalyvius Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio vardu sveikino Lazdijų rajono savivaldybės mero patarėjas Jonas Gudžiauskas.

 1 2 3 4 5 6