Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Paskutinį balandžio šeštadienį Valstybinės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės pasieniečiai organizavo tradicinį turistinį dviračių žygį, skirtą paminėti Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 14-ąsias metines ir Europos dieną. Lietuvos–Lenkijos pasienyje beveik 400 žygeivių, tarp kurių buvo ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Renatas Požėla bei Varėnos rinktinės vadas Vytautas Ižganaitis, pasitiko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Balandžio 26 dieną Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis su savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriumi ir rajono švietimo įstaigų vadovais lankėsi Valstybės pažinimo centre ir naujausioje Lietuvoje Balsių progimnazijoje

Balandžio 25 d.  prasidėjusioje didžiausioje Baltijos šalyse statybų parodoje „Resta“, antrąją dieną  vyko „Išmaniojo miesto“ renginys, kuriame  parodos dalyviams buvo pristatomos projekto teritorijos, studentų komandos ir jų idėjos. Tarp jų pristatyta ir projekte dalyvaujanti Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija. Renginyje  dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė  Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

 1 2 3 4 5