Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Balandžio 29 dieną Lazdijų hipodrome vyko Pirmosios vagos šventė ir pavasarinis jomarkas. Į septynioliktąsias arimo arklais varžybas atvyko 20 artojų iš Lazdijų, Alytaus, Biržų, Rokiškio, Pagėgių, Varėnos savivaldybių, taip pat iš kaimyninės Lenkijos Punsko valsčiaus. Visus, nepabijojusius žvarbaus oro ir susirinkusius į šį tradicinį renginį, sveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, kuris artojams įteikė po kepurę su rajono savivaldybės simbolika ir linkėjo sėkmės varžybų metu.

Balandžio 28 d. Veisiejų kultūros namų salėje vyko tradicinė liaudiškos muzikos kapelų šventė „Pagal Jurgį ir kepurė“. Šių metų šventė sutapo su Lazdijų kultūros centro Veisiejų kultūros namų liaudiškos muzikos kapelos „Veisieja“ kūrybinės veiklos 10-ies metų jubiliejumi.

Balandžio 27 d. Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis apsilankė Lazdijų ligoninėje ir pasveikino čia dirbančius medikus su jų profesine švente – Medicinos darbuotojų diena. „Dėkoju Jums ir kaip žmogus, ir kaip savivaldybės vadovas už Jūsų pasiaukojamą darbą ir kantrybę,“ – sakė A. Margelis.

Jau ne vienerius metus Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius organizuoja rajono gyventojams išskirtinį renginį, skirtą paminėti jubiliejines deimantinių, auksinių ir sidabrinių vestuvių sukaktis. Lydimi artimųjų balandžio 22 d. jubiliatai rinkosi į Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos salę, kur tradiciškai, kaip ir savo vestuvių dieną, buvo sutikti su duona ir druska. Pasidžiaugti vedybine sukaktimi bei pasidalinti laimingos santuokos receptu atvyko net 14 porų – 1 deimantinė, 4 auksinės poros, 3 sidabrinės, 1 perlinė ir 5 porcelianinės poros.

Balandžio 25 d. ryte Lazdijų rajono savivaldybės administracijos pastate susirinko 50 vyresniojo mokyklinio amžiaus moksleivių iš 7 rajono mokyklų. Neįprastas šurmulys nurimo, kai jaunuoliai sugužėjo į Tarybos posėdžių salę – prasidėjo Veiksmo diena savivaldybėje. Šio renginio tikslas – suteikti galimybę Lazdijų rajono moksleiviams susipažinti su savivaldybės administracijos darbuotojų veikla, stiprinti dialogą tarp savivaldybės ir moksleivių.

 1 2 3 4 5