Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Balandžio 26 dieną Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis su savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriumi ir rajono švietimo įstaigų vadovais lankėsi Valstybės pažinimo centre ir naujausioje Lietuvoje Balsių progimnazijoje

Balandžio 25 d.  prasidėjusioje didžiausioje Baltijos šalyse statybų parodoje „Resta“, antrąją dieną  vyko „Išmaniojo miesto“ renginys, kuriame  parodos dalyviams buvo pristatomos projekto teritorijos, studentų komandos ir jų idėjos. Tarp jų pristatyta ir projekte dalyvaujanti Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija. Renginyje  dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė  Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Balandžio 25 d. Rudaminos ir Lazdijų kapinėse prasidėjo pirmasis skaitmenizavimo etapas. Prie Lazdijų kapinių su konkursą laimėjusios UAB „Hnit-Baltic“ įmonės atstovais susitiko Architektūros ir aplinkosaugos skyriaus vyr. specialistė Renata Muliuolienė ir Lazdijų miesto seniūnė Vaida Gazdziauskienė. Darbai pradėti į dangų paleidus droną, kuriuo buvo nufotografuotos viso kapinių ploto ir kiekvienos kapavietės nuotraukos. Tuomet sugeneruota nuotrauka keliaus pas įmonės specialistus ir toliau bus renkama informacija duomenų bazei.

 1 2 3 4 5