Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

PASIENIO FIESTA 2017 pirmosios dienos vakaro programos vienas gražiausių akordų – III tarptautinio akordeonistų sąskrydžio dalyvių koncertas „Su meile akordeonui“. Audringais aplodismentais publika sutiko Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos studentus - Mangirdą Kundrotą, Andrių Kapočių ir Karolį Lukoševičių.

 

Lazdijiečiai, švęsdami savo gimtojo miesto 420-ąjį jubiliejų, skelbė  kviečiantys į trimis rakatais užrakintą gimtadienio šventę. Gegužės 17-ąją Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis pirmuoju raktu atrakino 420 valandų truksiančius šventinius renginius, o birželio 2-ąją, Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje antruoju raktu atvėręs miesto skrynią, skelbė dar vienos gimadienio šventinės dienos bei tradicinės tarptautinės šventės „Pasienio fiesta 2017“ pradžią. Meras atrakintoje skrynioje surado smuiką, kurį perdavė tradicinės kapelos „Dziedukai“ vadovui Romui Mazėčiui. „Tegul šis smuikas bus kaip simbolis tęsti linksmybes, kad likusį  šventinį laiką nenustotų skambėjusi muzika“, - sakė A. Margelis.

Birželio 2-ąją nuo pat ankstyvo ryto Lazdijų miesto Nepriklausomybės aikštėje šurmuliavo ne tik prekybininkų mugė, bet ir  į 420-ojo Lazdijų miesto gimtadienio ir PASIENIO FIESTOS 2017  pirmosios dienos  renginius besirenkantys lazdijiškiai bei miesto svečiai. Šventines linksmybes pradėjusi liaudiškos muzikos fiesta su Lazdijų kultūros centro kapelomis ragino visus susirinkusius nenustigti vietoje, o linksmintis ir švęsti miesto garbingą gimtadienį.

Nepriklausomybės aikštėje Lazdijų gyventojų ir Pasienio fiestos 2017 svečių dėmesį traukė keturkojai šventės dalyviai. Abejingų nepaliko tarnybinių šunų – Veimaro paukštšunio Dajkos ir vokiečių aviganio Presto – demonstruojami įgūdžiai. Muitinės inspektorius-kinologas papasakojo apie šunų tarnybą LR muitinėje bei jų dresūrą.

PASIENIO FIESTA 2017 renginius tradiciškai pradėjo sporto varžybos. Lazdijų sporto centro aikštyne vyko įvairių amžiaus grupių krepšinio 3x3 bei paplūdimio tinklinio 2x2 varžybos. Krepšinio varžybose dalyvauja 8 komandos, paplūdimio tinklinio - net 20 komandų. Varžybose rungiasi ne tik mūsų rajono gyventojai, bet ir svečiai iš Alytaus, Kauno ir Druskininkų. Renginį atidarė bei sveikinimo žodžius Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Gudžiauskas. Jis palinkėjo smagių varžybų ir gerų emocijų.

 1 2 3 4 5 6 7