Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Mieli  mokytojai, mokiniai, tėveliai!

Sveikinu Jus Rugsėjo 1-osios  –  Mokslo ir žinių dienos proga.

Kiekvieni mokslo metai – kupini iššūkių ir galimybių, kurie atveria naujas, neišmatuojamas savęs, pasaulio pažinimo bei netikėtų atradimų erdves. Visa tai padeda žmogui augti, tobulėti ir eiti savo didžiosios svajonės link.

Tad linkiu drąsiai ir kūrybiškai žengti šiuo mokslo ir žinių keliu, ryžtingai siekti užsibrėžtų tikslų ir visiems drauge – mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams – patirti džiugių laimėjimų ir nuoširdžios bendrystės jausmą.

Kuo geriausios kloties, didelių ambicijų ir visokeriopos sėkmės naujaisiais mokslo metais!

 

                             Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis

 

 

Artėjant naujiems mokslo metams rugpjūčio 30 d. Vilniaus Katedros aikštėje vyko  jau 18-oji geltonųjų autobusiukų įteikimo ceremonija Lietuvos savivaldybių mokykloms. Vienas iš jų buvo įteiktas ir Lazdijų rajono savivaldybės Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijai.  Su gimnazijos atstovais autobusiukų įteikimo ceremonijoje dalyvavo ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Jau nuo š. m. rugsėjo 1 d. įsigalioja Lietuvos Respublikos Seimo priimtas „Finansinės paskatos pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms“ įstatymas, padėsiantis Lietuvos regionuose gyvenančioms arba norinčioms gyventi jaunoms šeimoms, kurios nori įsigyti pirmąjį savo būstą.

Jau rugsėjo 6-8 dienomis Lietuvoje vyks tradicinis, bene didžiausias automobilių sporto renginys, ralis „Aplink Lietuvą 2018“, vyksiantis 27-ą kartą iš eilės. Ralio dalyviai stengsis laimėti pagrindinį trofėjų – prezidentės taurę. Ralio metu bus įveikta 1090 km., aplankyti 23 miestai. Pirmąją ralio dieną beveik 100 automobilių pasieks ir Lazdijus. Čia vyks įnirtinga kova, kurios nugalėtojas bus apdovanotas Mero taure.

 

Jau visai netrukus atkeliaus rugsėjo mėnuo, skelbiantis naujų mokslo metų pradžią ir  į rajono mokyklas sugrįš moksleiviai, o  tuo tarpu Lazdijų rajono savivaldybės mokyklose įpusėjo įgyvendinamų projektų darbai. Šiuo metu  rajono mokyklose vyksta intensyvūs patalpų atnaujinimo darbai, kad mokiniams žinios būtų suteikiamos kokybiškose ir šiuolaikiškose ugdymo įstaigų erdvėse.  

 1 2 3 4 5 6 7 8