Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Šv. Andriejaus dieną Lazdijų rajono savivaldybės ugdymo įstaigų moksleiviai su mokytojais rinkosi į viešosios bibliotekos salėje vykusias etninės kultūros varžytuves „Ritas Rėdos Ratas“ bei Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados I turą. Pasveikinti tradicinės kultūros puoselėtojų atvyko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas. Jie džiaugėsi matydami gausų būrį vaikų ir jaunimo, kurie neabejingi savo gimtojo krašto kultūrai ir siekia pažinti senolių papročius, dėkojo mokytojoms, ugdančioms vaikų tautinę savimonę bei padedančioms išsaugoti jaunam žmogui savo tapatybę.

Jau trečius metus iš eilės Tarptautinės žmonių su negalia dienos proga Šiaulių apskrities cerebrinio paralyžiaus asociacija (ŠCPA) kartu su aktyviais visuomenininkais organizuoja socialinę akciją „Aš ir Tu, – tai MES!!!“ 2018. Prie šios akcijos antrą kartą prisideda ir Lazdijų rajono savivaldybė.

 

2018 m. lapkričio 29 d. Panevėžyje vyko III nacionalinė mokslinė - praktinė konferencija "Vaikų sveikatos stiprinimas. Nuveikti darbai ir nauji iššūkiai", kurioje dalyvauti buvome pakviesti ir mes - Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos bei Kučiūnų pagrindinės mokyklos atstovai.

Pirmąją šių metų žiemos dieną į Lazdijų kultūros centrą rinkosi gausus būrys Lazdijų krašto ūkininkų, jų artimieji ir draugai. Čia vyko jau kasmetinė Lazdijų rajono savivaldybės organizuojama ūkininkų šventė bei gyvenamųjų vietovių ir sodybų apžiūros-konkurso nugalėtojų apdovanojimo ceremonija. Prizininkus sveikino ir pasiekimais džiaugėsi Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Lietuvos Respublikos Seimo narys Zenonas Streikus, Lazdijų Šv. Onos parapijos klebonas Nerijus Žvirblys, Lazdijų rajono savivaldybės Tarybos nariai bei kiti garbūs svečiai.

Gruodžio 1 d. Krosnoje vyko Tarptautinės neįgaliųjų dienos minėjimo renginys.   Po Šv. Mišių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje, svečiai buvo pakviesti į kultūros namus, kur laukė nuotaikinga programa. Visus susirinkusius sveikino Lazdijų rajono meras Artūras Margelis.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9