Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

LR Vidaus reikalų ministerija kviečia socialinius ir ekonominius partnerius siūlyti savo atstovus į regionų plėtros tarybas. 

Prisijungti prie dešimties regionų plėtros tarybų kviečiami Nacionalinėje regioninės plėtros taryboje atstovaujamų verslo ir darbdavių asociacijų – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, Lietuvos darbdavių konfederacijos, Lietuvos verslo konfederacijos – atstovai. 

Kviečiame Lazdijų rajono savivaldybės institucijas ir įstaigas bei  nevyriausybines bendruomenines organizacijas teikti siūlymus dėl savo atstovų delegavimo į Lazdijų rajono savivaldybės sudaromas savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybas.

Socialiniai tinklai – populiariausias jaunų žmonių įrankis komunikuoti, tačiau dažnai net nesusimąstome, koks platus gali būti socialinių tinklų pasaulis. Vieniems socialiniai tinklai yra galimybė rasti draugus ar bendraminčius, kitiems – būdas atskleisti save, rasti dominančią informaciją, sužinoti aktualiausias naujienas, dalyvauti diskusijose. O galbūt net proga pradėti karjerą!

Individualių gyvenamųjų namų (vienbučių ar dvibučių) savininkai nuo gegužės 27 d. iki birželio 27 d. galės teikti Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūrai (APVA) registracijos formas kompensacinėms išmokoms už jų namų modernizavimo darbus.

 1 2 3 4 5 6 7 8