Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lazdijų rajono savivaldybės administracija į savo komandą kviečia energingą, iniciatyvų ir kūrybingą specialistą viešiesiems ryšiams. Pažadame, kad siūlomas darbas bus įdomus ir nemonotoniškas. Jūsų idėjos bus reikalingos tiek pateikiant aktualią informaciją visuomenei, tiek  formuojant ir kuriant savivaldybės įvaizdį. Taip pat turėsite galimybę ugdyti profesines kompetencijas komunikacijos srityje.

Gegužės 29 d. Vilniuje vyko XXV-asis Lietuvos savivaldybių asociacijos (toliau- LSA) suvažiavimas, kurio metu naujuoju LSA prezidentu išrinktas Jonavos rajono meras, socialdemokratas Mindaugas Sinkevičius. Buvęs ūkio ministras M. Sinkevičius perėmė LSA vadovo kėdę iš Druskininkų mero Ričardo Malinausko.

LR Vidaus reikalų ministerija kviečia socialinius ir ekonominius partnerius siūlyti savo atstovus į regionų plėtros tarybas. 

Prisijungti prie dešimties regionų plėtros tarybų kviečiami Nacionalinėje regioninės plėtros taryboje atstovaujamų verslo ir darbdavių asociacijų – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, Lietuvos darbdavių konfederacijos, Lietuvos verslo konfederacijos – atstovai. 

Kviečiame Lazdijų rajono savivaldybės institucijas ir įstaigas bei  nevyriausybines bendruomenines organizacijas teikti siūlymus dėl savo atstovų delegavimo į Lazdijų rajono savivaldybės sudaromas savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybas.

Socialiniai tinklai – populiariausias jaunų žmonių įrankis komunikuoti, tačiau dažnai net nesusimąstome, koks platus gali būti socialinių tinklų pasaulis. Vieniems socialiniai tinklai yra galimybė rasti draugus ar bendraminčius, kitiems – būdas atskleisti save, rasti dominančią informaciją, sužinoti aktualiausias naujienas, dalyvauti diskusijose. O galbūt net proga pradėti karjerą!

 1 2 3 4 5 6 7 8