Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

 

Lazdijai kartu su visa Lietuva šiandien iškilmingai paminėjo Valstybės dieną – Karaliaus Mindaugo karūnavimo šventę, kartu vieningu choru su viso pasaulio lietuviais 21 valandą giedojo Tautišką giesmę  – Lietuvos valstybės himną.  Pagrindinis renginys  jau daugelį metų iš eilės  Lazdijų rajone yra organizuojamas ant Rudaminos piliakalnio.

Kitą savaitę rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė atostogaus. Informuojame, kad atostogų metu ją pavaduos jos pavaduotojas Audrius Klėjus. 

Informuojame, kad dėl šiuo metu praūžusių stiprių liūčių šachtinių šulinių vanduo yra NESAUGUS. Centralizuotai tiekiamo vandens kokybė paprastai tokiais atvejais nenukenčia. Šulinių vanduo  užteršiamas tvartų, netvarkingų lauko tualetų, nuotekų kaupimo rezervuarų, šiukšliadėžių turiniu, su kuriuo į vandenį patenka ir įvairūs mikroorganizmai, galintys sukelti žarnyno infekcijas, odos ligas, taip pat nitritai ir nitratai, kurių poveikiui ypač jautrūs yra kūdikiai, nėščios moterys, tam tikrų fermentų deficitą turintys asmenys.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14