Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Gruodžio 21 d. Lazdijų rajono Krikštonių Kristaus Karaliaus bažnyčioje šurmuliavo vaikai ir jaunimas. Čia vyko tradicinis jubiliejinis Kalėdinių giesmių festivalis, kuriame dalyvavo 200 jaunųjų dainininkų. Jau šešioliktą kartą besibaigiant gruodžio mėnesiui ir artėjant didžiosioms metų šventėms Lazdijų rajono savivaldybės mokyklų chorai susirinko giesmėmis – džiugia ir prasminga tarnyste – papuošti šį liturginį laikotarpį.

Gruodžio 20 dieną Lazdijų rajono viešosios bibliotekos salėje asociacija „Onkologinė savigalba Lazdijuose“ pakvietė į šventinę popietę pasidžiaugti nuveiktais darbais. Visus susirinkusius atvyko pasveikinti Lazdijų rajono meras Artūras Margelis.

Trečiadienį, likus kelioms dienoms iki Kalėdų, Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis į šventinį rytmetį sukvietė savivaldybės darbuotojus ir jų vaikučius. Meras džiaugėsi matydamas darbuotojus su savo artimaisiais, ypač linksmai nusiteikusius mažuosius, taip nuoširdžiai laukiančius šventinio stebuklo.

Lazdijų rajono meras Artūras Margelis prieš didžiąsias metų šventes tradiciškai aplankė Veisiejų socialinės globos namus.

Trečiadienį Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis aplankė Lazdijų socialinių paslaugų centro gyventojus ir pasveikino su ateinančiomis šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais. „Laiko ratas apsisuko ir gražiausios metų šventės jau visai arti“ – sakė Lazdijų rajono meras A. Margelis.

 1 2 3 4 5 6 7