Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Šeštadienį Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos sporto salėje vyko dar vienas iš Čempionų lygos etapų ir jame varžėsi Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos komanda su Vokietijos Peting klubo komanda. Rungtynių dalyvius sveikino  Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Šeštadienio popietę Stebuliuose įvyko šio kaimo gyventojų organizuotas renginys „Šimtmečio vakaruška“, skirta paminėti Lietuvos šimtmetį. Besidžiaugdamas vykdomomis pilietinėmis iniciatyvomis šventėje dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Šventežerio parapijos klebonas Egidijus Juravičius.

Mieli  mokytojai, mokiniai, tėveliai!

Sveikinu Jus Rugsėjo 1-osios  –  Mokslo ir žinių dienos proga.

Kiekvieni mokslo metai – kupini iššūkių ir galimybių, kurie atveria naujas, neišmatuojamas savęs, pasaulio pažinimo bei netikėtų atradimų erdves. Visa tai padeda žmogui augti, tobulėti ir eiti savo didžiosios svajonės link.

Tad linkiu drąsiai ir kūrybiškai žengti šiuo mokslo ir žinių keliu, ryžtingai siekti užsibrėžtų tikslų ir visiems drauge – mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams – patirti džiugių laimėjimų ir nuoširdžios bendrystės jausmą.

Kuo geriausios kloties, didelių ambicijų ir visokeriopos sėkmės naujaisiais mokslo metais!

 

                             Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis

 

 

Artėjant naujiems mokslo metams rugpjūčio 30 d. Vilniaus Katedros aikštėje vyko  jau 18-oji geltonųjų autobusiukų įteikimo ceremonija Lietuvos savivaldybių mokykloms. Vienas iš jų buvo įteiktas ir Lazdijų rajono savivaldybės Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijai.  Su gimnazijos atstovais autobusiukų įteikimo ceremonijoje dalyvavo ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Jau nuo š. m. rugsėjo 1 d. įsigalioja Lietuvos Respublikos Seimo priimtas „Finansinės paskatos pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms“ įstatymas, padėsiantis Lietuvos regionuose gyvenančioms arba norinčioms gyventi jaunoms šeimoms, kurios nori įsigyti pirmąjį savo būstą.

 1 2 3 4 5 6 7 8