Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė tesi dar rinkiminės kampanijos metu duotą pažadą kuo dažniau bendrauti ir bendradarbiauti su gyventojais. A. Miškinienei pradėjus eiti merės pareigas gyventojus ji priimdavo antradieniais nuo 7.00 iki 11.00 val. Ypatingai pasiteisino merės sprendimas gyventojus priimti prieš prasidedant darbo dienai.

Savaitgalį Lazdijuose vyko Patriotinis-sportinis renginys, kurio metu Lazdijų šv. Onos bažnyčioje buvo laikomos mišios partizanams pagerbti bei vyko bėgimo ir ėjimo varžybos.

„Spaudoje nuolat pasirodo netiksli ir ne visada teisinga informacija apie savivaldybėje vykstantį struktūros pakeitimą ir apie „intelektines netektis“, „protų nutekėjimą“. Nekalbėsiu apie tuose straipsniuose minimų asmenų darbštumą ir patirtį. Nekalbėsiu ir apie jų kompetencijas. Nevardinsiu ir informacijos, kuri buvo netiksli arba neteisinga. Noriu, kad gyventojai pagaliau pamatytų faktus, kuriais remdamiesi savivaldybės tarybos nariai pritarė mūsų siūlomam administracijos išlaidų mažinimui pakeičiant administracijos struktūrą. Pradėjus dirbti dabartiniams savivaldybės vadovams mūsų savivaldybės administracijoje dirbo 200 darbuotojų, kuriuos išlaikyti turi savivaldybėje gyvenantys asmenys. Manome, kad šis darbuotojų kiekis per didelis“, – apie Lazdijų rajono savivaldybės situaciją bei būtinybę ją keisti kalbėjo savivaldybės administracijos direktorė Ilona Šaparauskienė.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9