Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Penktadienį Veisiejų kultūros centre vyko padėkos vakaras „Ačiū, kad esame kartu“. Jame prisiminti geri bendruomenės darbai, pasidžiaugta žmonėmis, kurie papildo bendruomenės aruodą, yra pavyzdingi jos nariai, iš kurių kiekvienas semiasi jėgų, išminties ir idėjų. 

Sausio 4 d. baltoms snaigėms puošiant žemę, Lazdijų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vis dar buvo jaučiama kalėdinė nuotaika. Šią dieną vyko Lazdijų švietimo centro Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) bendruomenės šventė. Joje dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Visai neseniai Veisiejų Sigito Gedos ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijose buvo atidarytos modernizuotos, naujos chemijos laboratorijos, tačiau tai ne vieninteliai pokyčiai. Šiose mokykloje bei Lazdijų mokykloje-darželyje „Vyturėlis“ bus vykdomas ir projektas „Socialinės įtraukties stiprinimas, pasitelkiant technologijas, kalbą ir tarpvalstybinį bendradarbiavimą“. Lazdijų rajono savivaldybės tarybai pritarus, projektas bus finansuojamas iš Europos sąjungos ir Lazdijų rajono savivaldybės biudžeto lėšų.

Sausio 1 d. įsigaliojo Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos įsakymas, kuriuo į pneumokokinės infekcijos rizikos grupių sąrašą įtraukiama dar viena visuomenės grupė – žmonės, sergantys širdies nepakankamumu. Tad nuo šiol jie galės nemokamai pasiskiepyti nuo pneumokokinės infekcijos.

Nuo šiol Krosnos Šv. apaštalo evangelisto Mato parapijos šarvojimo salė tapo jaukesnė.  Čia iš Lazdijų rajono savivaldybės lėšų atlikti patalpų atnaujinimo darbai.  Už 17730 eurų pakeistas pastato stogas, atnaujinta šarvojimo salė, kurioje pertvarkytos ir perdažytos sienos, pakeistos grindys. Taip pat parapijos salėje naujai įrengtas tualetas ir prijungtas prie centralizuotos nuotekų šalinimo sistemos.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9