Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Savivaldybėje apsilankiusi programos „Kurk Lietuvai“ dalyvė Birutė Karakaitė neslėpė, kad sugrįžus po studijų Europoje, kur įgijo Europos studijų magistro laipsnį bei pasisėmė reikiamos patirties, į Lazdijus žvelgia kitomis akimis.

„Iš tiesų aš jau seniai norėjau grįžti į Tėviškę ir pasitaikius tinkamai progai nusprendžiau atvykti bei pasiūlyti savo idėjas. Manau, kad Lazdijai nepakankamai išnaudoja savo geografinės padėties privalumus – pasienio su Lenkija infrastruktūrą. Manau, kad Lazdijai yra tas rajonas, kuris turi dideles galimybes bendradarbiauti skatinant judėjimą tarp Lietuvos ir Lenkijos pasienio miestų. Nors atstumas iki Lenkijos nėra didelis iki šiol tiesioginio viešojo transporto susisiekimo su tuo kraštu nėra. Manau, kad mano rengiamas projektas padėtų išspręsti šią problemą“, – kalbėjo „Kurk Lietuvai“ programoje dirbanti B. Karakaitė.

Jeigu Tau ne mažiau kaip 14 m. ir ne daugiau kaip 29 m., esi iniciatyvus, energingas, turintis idėjų ir besidomintis savo krašto jaunimo veikla bei ateitimi, kviečiame prisijungti prie jaunimo politikos formavimo komandos – Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos (SJRT).

Lietuvos savivaldybių asociacija, kurios narė yra ir mūsų rajono savivaldybė, pradeda nominantų paiešką Nacionaliniams lygybės ir įvairovės apdovanojimams 2019.

Pagalbos onkologinėmis ligomis asociacijos prezidentas Šarūnas Narbutas penktadienį Lazdijuose vedė seminarą.

„Onkologinė liga pakeičia ne tik susirgusį žmogų, bet ir jo šeimą, visą bendruomenę. Tam, kad žmogus galėtų gyventi visavertį gyvenimą svarbus ne tik bendruomenės palaikymas. Itin svarbus ir savivaldybės vadovų požiūris į onkologinėmis ligomis sergančius bendruomenės narius. Būtent todėl man ypatingai malonu čia matyti savivaldybės merę Ausmą Miškinienę, o dar svarbiau žinoti, kad jai išties rūpi šia liga sergantys asmenys. Tokio, Jūsų savivaldybės vadovės palaikymo galėtų pavydėti net didžiųjų miestų onkologinių ligonių bendruomenės, kurios dažnai nesulaukia tinkamo dėmesio“, – pradėdamas seminarą kalbėjo Šarūnas Narbutas.

Seirijų padangėje – šventė. Penkerių metų sukaktį švenčia Trečiojo amžiaus universitetas, visų vadinamas tiesiog - TAU. Šia proga gausaus būrio „studentų“ pasveikinti atvyko rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė, kolegos iš Alytaus, Lazdijų, Daugų, Simno bei Druskininkų Trečiojo amžiaus universitetų, su kuriasi seirijiečiai per penkerius savo veiklos metus užmezgė ryšius ir sėkmingai bendradarbiauja, kiti garbingi svečiai.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13