Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Nuo rugpjūčio 1 dienos prie naujos kartos konteinerių dirbs prižiūrėtojas, kuris ne tik padės šiukšles atnešusiems žmonėms jas teisingai išrūšiuoti, bet ir suteiks visą reikalingą informaciją apie atliekų rūšiavimą. Tai buvo aptarta susitikime su UAB „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras“ atstovais bei būsimuoju prižiūrėtoju, kuris vietiniams gyventojams atliekas padės rūšiuoti ir informaciją teiks darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 11.00 val. ir nuo 16.00 val. iki 19.00 val. bei šeštadieniais nuo 8.00 val. iki 12.00 val.

Skelbiamas konkursas Lazdijų seniūnijos seniūno pareigoms eiti.

Penktadienį posėdžiavusi Lazdijų rajono savivaldybės taryba svarstė 30 bendruomenei svarbių klausimų. Daugumai klausimų buvo pritarta vienbalsiai.

Tiems, kas nežinojo, ar spėjo pamiršti – Veisiejai 2019 metų mažoji kultūros sostinė. Ta proga rugpjūčio 2 dieną Veisiejuose įsikūrusiame Santarvės skvere pokalbiui apie mažąsias kultūros sostines kvies LRT RADIJO laidų vedėjai Rūta Kupetytė ir Edvardas Kubilius. Kviečiame į pirmąją radijo laidų ciklo apie mažąsias kultūros sostines transliaciją.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9