Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lietuvos savivaldybių asociacija, kurios narė yra ir mūsų rajono savivaldybė, pradeda nominantų paiešką Nacionaliniams lygybės ir įvairovės apdovanojimams 2019.

Pagalbos onkologinėmis ligomis asociacijos prezidentas Šarūnas Narbutas penktadienį Lazdijuose vedė seminarą.

„Onkologinė liga pakeičia ne tik susirgusį žmogų, bet ir jo šeimą, visą bendruomenę. Tam, kad žmogus galėtų gyventi visavertį gyvenimą svarbus ne tik bendruomenės palaikymas. Itin svarbus ir savivaldybės vadovų požiūris į onkologinėmis ligomis sergančius bendruomenės narius. Būtent todėl man ypatingai malonu čia matyti savivaldybės merę Ausmą Miškinienę, o dar svarbiau žinoti, kad jai išties rūpi šia liga sergantys asmenys. Tokio, Jūsų savivaldybės vadovės palaikymo galėtų pavydėti net didžiųjų miestų onkologinių ligonių bendruomenės, kurios dažnai nesulaukia tinkamo dėmesio“, – pradėdamas seminarą kalbėjo Šarūnas Narbutas.

Seirijų padangėje – šventė. Penkerių metų sukaktį švenčia Trečiojo amžiaus universitetas, visų vadinamas tiesiog - TAU. Šia proga gausaus būrio „studentų“ pasveikinti atvyko rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė, kolegos iš Alytaus, Lazdijų, Daugų, Simno bei Druskininkų Trečiojo amžiaus universitetų, su kuriasi seirijiečiai per penkerius savo veiklos metus užmezgė ryšius ir sėkmingai bendradarbiauja, kiti garbingi svečiai.

Gera žinia gyvulių augintojams: žemės ūkio ministras Andrius Palionis patvirtino 2019 metų susietosios paramos išmokų už mėsinį galviją, mėsinę avį, pieninės veislės bulių, pieninę ožką dydžius.

Rajono savivaldybė gavo Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos viceministro, Ekstremalių situacijų operacijų centro koordinatoriaus Algirdo Šešelgio pasirašytą raštą, kuriame informuojama, jog Lietuvoje platinama dezinformacija apie koronavirusą.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13