Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Šeštadienis rajono vadovams ir atsakingiems specialistams buvo iš tiesų darbingas. Šalyje paskelbtas karantinas diktuoja savo ritmą ir sąlygas. Visi stengiasi padaryti viską, ką gali, kad gyventojams ir dirbantiesiems tikimybė užsikrėsti koronavirusu būtų sumažinta iki minimumo. Darbadienis ar laisvadienis šiuo metu jau nebesvarbu, negalima delsti nė minutės jei galime padėti ir mažinti rizikas užsikrėsti.

Kovo 21-oji – Pasaulinė Dauno sindromo diena, kurią minint žmonės mūvi skirtingas kojines, taip išreikšdami palaikymą turintiems Dauno sindromą ir jų artimiesiems bei parodydami, kad visi galime būti kitokie. Žmonės su Dauno sindromu turi skirtingą chromosomų rinkinį, o chromosoma savo forma šiek tiek primena kojines – dėl to ir pasirinktas šis simbolis.

Rytoj ir poryt, kovo 21 ir kovo 22 dienomis, prevenciškai bus dezinfekuojamos visos Lazdijų rajono daugiabučių laiptinės. Nesvarbu, kas jas administruoja – UAB „Lazdijų vanduo“ ar atitinkamų namų bendrijos. Svarbu tai, kad dezinfekavimui skirtos lėšos nebus įtrauktos į gyventojų mokamų mokesčių sąskaitas.

Jau rytoj Lazdijų rajone prasidės profilaktinė daugiabučių namų laiptinių dezinfekcija. Keičiantis epidemiologinei situacijai šalyje, daugiabučių namų laiptines nutarta dezinfekuoti nedelsiant. Dezinfekcija bus vykdoma kovo 21 ir 22 dienomis. Gyventojų prašoma laikytis rimties ir supratimo.

Parkuose ir kitose viešose erdvėse žmonės turi vaikščioti ne didesnėmis nei penkių žmonių grupelėmis, o vaikų žaidimų aikštelėse tuo pat metu gali žaisti tik vienos šeimos vaikai. Šie ribojimai priimti siekiant valdyti grėsmes dėl naujojo koronaviruso plitimo.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15