Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Vakar vyko Vidaus reikalų ministerijos surengtas nuotolinis pasitarimas su šalies merais, kurie domėjosi žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo bei žemės ūkio technikos techninės apžiūros klausimais.

 

 

 Vidaus reikalų ministerija šiandien po pietų organizavo video konferenciją svarbiausiems regionų klausimams, susijusiems su situacija dėl koronaviruso COVID-19, aptarti. Konferencijoje dalyvavo ir į aktualius savivaldybėms klausimus atsakė Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, Žemės ūkio ministras Andrius Palionis, Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga bei Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė. Buvo aptarta pirmoji nuotolinio mokymo diena, neformaliojo švietimo užsiėmimų finansavimas iš ES fondų, pristatytos ir pasėlių bei žemės ūkio naudmenų deklaravimo aktualijos ir kiti aktualūs klausimai. Detaliau apie priimtus sprendimus informuosime atskirame pranešime. Sekite naujienas. 

Kovo 24 d. ir 30 d. žemės ūkio ministro įsakymais buvo pakeistas paramos paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemones priėmimo 2020 metais grafikas. Kviečiame susipažinti.

Nuo šiandien iki gegužės 4 dienos galima teikti paraiškas Lazdijų rajono kaimo plėtros strategijos 2016-2023 m. įgyvendinimui. Kviečiame nepraliesti progos gauti paramą naujų iniciatyvų įgyvendinimui.

 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 18