Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Antradienį Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salėje vyko rajono seniūnų, socialinių darbuotojų ir Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio bei administracijos direktoriaus Gintauto Salatkos pasitarimas. Posėdyje taip pat dalyvavo Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovas Rimantas Bokmota.

 

Jau dvidešimt antrą kartą kūno kultūros mokytojai,  treneriai bei  sporto visuomenininkai  sprendė, kurie iš Veisiejų sportininkų  savo pasiekimais verti geriausiųjų vardo. Buvo renkamas geriausių iš geriausių metų dešimtukas. Tradiciškai į dešimtuką išrinkti populiariausių penkių sporto šakų atstovai- futbolo, aerobinės gimnastikos, jėgos trikovės, stalo teniso ir krepšinio.

Praėjusią savaitę Lazdijų rajono savivaldybėje lankėsi  pasaulinės organizacijos „Junior achievement“  direktorė Andželika Rusteikienė ir Dzūkijos regiono vadovas Donatas Vasiliauskas. Tai  pasaulinio masto viena didžiausių nevyriausybinių organizacijų, kuri sprendžia pagrindines jaunų žmonių socialines ir ekonomines problemas, šviečiant ir suteikiant galimybę pakeisti jų ateitį ir ekonominę sėkmę.  Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio  kabinete kalbėta apie galimybes  plėtoti „Junior achievement“ programas Lazdijų rajono mokyklose, svečiai dalijosi patirtimi, kaip galima pritraukti mokytojus, kurie turi idėjų ir norėtų mokyti moksleivius verslumo.

 1 2 3 4 5 6 7