Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lazdijų rajono savivaldybės gimnazijose ir joms priklausančiuose skyriuose praėjusį ketvirtadienį abiturientams skambėjo paskutinis skambutis. Beveik pustrečio šimto mūsų Lazdijų krašto jaunuolių, kupinų džiugesio ir nerimo, pasiruošę žengti į naujas erdves ir galimybes atveriantį savarankišką gyvenimo etapą. Su nuoširdžiausiais sveikinimai ir linkėjimais juos palydėjo tėvai, auklėtojai, mokytojai, mokyklų bei rajono vadovai.

Jau septintus metus gegužės pabaigoje, artėjant Sekminėms,  Lazdijų rajono savivaldybės kultūros ir ugdymo įstaigų jaunieji folkloristai bei svečiai iš aplinkinių rajonų susirenka į vaikų ir jaunimo folkloro šventę ,,Piemenėlių Sekminės”. Į Lazdijų rajono savivaldybės, Lazdijų kultūros centro bei Lazdijų krašto muziejaus organizuojamą renginį Etnografinėje Prano Dzūko sodyboje sugužėjo per šimtą jaunųjų folkloro atlikėjų iš Lazdijų, Šventežerio, Veisiejų,  Būdviečio, Aštriosios Kirsnos  bei šventės svečiai iš Alytaus rajono ir Kalvarijos savivaldybės. Jaunųjų liaudies kūrybos puoselėtojų atvyko pasveikinti Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Kazlauskienė.

Šiandien Lazdijų rajono savivaldybės delegacija, vadovaujama mero Artūro Margelio, išvyko į Lukovo miestą (Lenkijos Respublika). Šio miesto burmistro Dariušo Šusteko (Dariusz Szustek) kvietimu lazdijiečiai  dalyvaus gegužės 26-28 dienomis vykstančiose tradicinėse Lukovo miesto dienose. Programoje numatyta oficialus susitikimas su miesto burmistru bei kitų užsienio šalių delegacijomis, dalyvavimas šventiniuose renginiuose.

Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis bei daugelis Lazdijų rajono savivaldybės tarybos narių lankėsi Radviliškio rajono savivaldybėje, kur susitiko su šios Savivaldybės administracijos skyrių vedėjais ir tarybos komitetų pirmininkais. Lazdijiečiai dalijosi gerąja patirtimi apie  vykdomus projektus, švietimo įstaigų sistemą, kultūrinės veiklos administravimą, kaimo bendruomenių veiklą, viešųjų paslaugų administravimą bei įvairiais kitais klausimais.

Gegužės 19 d. Veisiejų miesto parke gausus būrys pradinukų rinkosi į sporto šventę ,,Bendrauk, judėk ir tobulėk“. Jau penktus metus iš eilės vykstančioje rajoninėje pradinių klasių mokinių sveikatiadoje, kurią organizavo Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius ir Veisiejų Sigito Gedos gimnazija, dalyvavo 168 mokiniai ir jų mokytojai iš 9 mokyklų.

 1 2 3 4 5 6 7