Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Jau rugsėjo 6-8 dienomis Lietuvoje vyks tradicinis, bene didžiausias automobilių sporto renginys, ralis „Aplink Lietuvą 2018“, vyksiantis 27-ą kartą iš eilės. Ralio dalyviai stengsis laimėti pagrindinį trofėjų – prezidentės taurę. Ralio metu bus įveikta 1090 km., aplankyti 23 miestai. Pirmąją ralio dieną beveik 100 automobilių pasieks ir Lazdijus. Čia vyks įnirtinga kova, kurios nugalėtojas bus apdovanotas Mero taure.

 

Jau visai netrukus atkeliaus rugsėjo mėnuo, skelbiantis naujų mokslo metų pradžią ir  į rajono mokyklas sugrįš moksleiviai, o  tuo tarpu Lazdijų rajono savivaldybės mokyklose įpusėjo įgyvendinamų projektų darbai. Šiuo metu  rajono mokyklose vyksta intensyvūs patalpų atnaujinimo darbai, kad mokiniams žinios būtų suteikiamos kokybiškose ir šiuolaikiškose ugdymo įstaigų erdvėse.  

Po saulėtos ir karštos vasaros, nuo rugsėjo 3 d. į mokyklas sugrįš pailsėję ir kupini įspūdžių moksleiviai. Tuo metu keliuose eismas itin suaktyvėja, todėl svarbu atkreipti dėmesį ir priminti, kad vaikai gali būti ne atidūs ar išsiblaškę. Siekiant juos apsaugoti nuo galimų nelaimingų eismo įvykių, kurie įvyksta suintensyvėjus eismui keliuose, draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ ir Lazdijų rajono savivaldybė visą rugsėjo mėnesį vykdys devynioliktą kartą vyksiančią akciją „Apsaugok mane“, kurios tikslas – šalies vairuotojus skatinti kelyje būti itin atidžiais ir skirti ypatingą dėmesį jauniausiems eismo dalyviams.

Paskutinį rugpjūčio savaitgalį Gardino rajone jau aštuonioliktą kartą vyko tradicinis Baltarusijos, Lietuvos ir Lenkijos kultūras jungiantis bei glaudų šių šalių pasienio regionų bendradarbiavimą atspindintis liaudies meno festivalis „Augustavo kanalas trijų tautų kultūroje“. Į šį renginį tradiciškai pakviesti buvo ir Lazdijų rajono savivaldybės atstovai.

Sekmadienį Būdviečio laisvalaikio salėje įvyko tradicinė, jau 9-oji, paskutinio medonešio šventė „Parjojo namolio bitutė ratuota“. Renginys skirtas suburti bendruomenę ir pagerbti darbščiausią Dievo kūrinėlį – bitutę, kuri visą vasarą dirbusi mus džiugina saldžiu ir gardžiu medumi. Į šventę susirinkusius Būdviečio ir aplinkinių kaimų gyventojus sveikino Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Salatka.

 1 ... 3 4 5 6 7 8