Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Valstybinės energetikos inspekcija prie Energetikos ministerijos gyventojams, naudojantiems suskystintas naftos dujas maisto ruošimui, primena, kad buityje naudojant suskystintų naftos dujų balionus, būtina paisyti griežtų saugos taisyklių. Netinkamas tokių balionų naudojimas gali pasibaigti ne tik gyventojų turto sunaikinimu, bet ir skaudžiomis netektimis.

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos užsakymu vėl buvo atlikti Lazdijų miesto šaltinėlio, esančio prie Turistų gatvės, mikrobiologiniai vandens tyrimai. Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto atliktų tyrimų išvadose nurodoma, kad šaltinėlio vanduo yra užterštas ir neatitinka Lietuvos higienos normų. Tirtame vandenyje buvo rasta žarninių lazdelių (E. coli), žarninių enterokokų ir lūžinių klostridijų.

Nuo 2019 m. liepos 1 d. keičiasi pensinio amžiaus asmenų savarankiškumo vertinimo tvarka. Asmens veiklos ir gebėjimų dalyvauti klausimyną pildys ne NDNT specialistai, kaip buvo iki šiol, o asmens gyvenamosios vietos savivaldybės paskirtas darbuotojas.

Lazdijų seniūnijos seniūnui Sigitui Arbačiauskui birželio 27-oji buvo paskutinė darbo diena Lazdijų rajono savivaldybės administracijoje. Švęsdamas 65-ąjį gimtadienį seniūnas darbą baigė po daugiau kaip aštuonerių metų darbo, padedant seniūnijos gyventojams, rūpinantis jų problemomis, suteikiant reikiamą pagalbą. Už atsakingą, nuoširdų darbą seniūnui dėkojo savivaldybės merė Ausma Miškinienė, jos pavaduotojas Audrius Klėjus, Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos viceprezidentas Gintautas Tebėra bei kolegos – kitų seniūnijų seniūnai.

Skelbiamas Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2019 metų liepos–rugsėjo mėnesiais grafikas.

 1 ... 3 4 5 6 7 8 9