Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lazdijuose 2019 m. gegužės 22 d. lankėsi Alytaus miesto savivaldybės švietimo įstaigų direktoriai ir savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus darbuotojai. Šio apsilankymo tikslas – susipažinti su Lazdijų rajono savivaldybės švietimo sistema,  švietimo įstaigose sukurta modernia ugdymo aplinka ir pasidalinti gerąją darbo patirtimi.

Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė ir administracijos vadovai trečiadienį savivaldybėje susitiko su Policijos generaliniu komisaru Linu Pernavu, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotoju Jaciunsku ir Lazdijų policijos komisariato viršininku Vidmantu Kondrackiu.  

Trečiadienį Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salėje Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos kancleris Giedrius Krasauskas ordinu „Už nuopelnus Lietuvai” apdovanojo Emiliją Miltakis iš Nemajūnų kaimo, kuri su vyru Antanu užaugino ir išauklėjo 11 vaikų.

Darbą pradėjo Lazdijų rajono administracijos direktorė Ilona Šaparauskienė. Atsakingas pareigas užimti pasiūlė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Lazdijų skyrius.

Nuo pirmadienio darbą pradėjo Lazdijų rajono savivaldybės administracijos pavaduotojas Saulius Petrauskas.  

 1 ... 3 4 5 6 7 8