Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Liepos 29-30 dienomis vykdant naujo pastato vandentiekio prijungimą prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų dalyje Lazdijų miesto gatvių buvo laikinai atjungtas geriamojo vandens tiekimas. Atnaujinus vandens tiekimą vandentiekio vamzdžiuose sukilusios nuosėdos turėjo įtakos Lazdijų mieste tiekiamo vandens kokybei.

Vakar į posėdžius Lazdijų rajono savivaldybėje rinkosi nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų tarybų nariai. Posėdžiuose buvo renkami pirmininkai bei pavaduotojai. Pirmininku abiejų posėdžių metu išrinktas Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorės I. Šaparauskienės pavaduotojas Saulius Petrauskas, o pavaduotojomis – Vytautų kaimo bendruomenės pirmininkė Jurgita Gudeliauskaitė (bendruomeninių organizacijų taryba) ir asociacijos „Onkologinė savigalba Lazdijuose“ narė Dalė Juknevičienė (nevyriausybinių organizacijų taryba). Posėdžių metu nariai pildė nešališkumo deklaracijas dėl objektyvių sprendimų priėmimo bei viešųjų ir privačių interesų konflikto vengimo.

Nuo rugpjūčio 1 dienos prie naujos kartos konteinerių dirbs prižiūrėtojas, kuris ne tik padės šiukšles atnešusiems žmonėms jas teisingai išrūšiuoti, bet ir suteiks visą reikalingą informaciją apie atliekų rūšiavimą. Tai buvo aptarta susitikime su UAB „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras“ atstovais bei būsimuoju prižiūrėtoju, kuris vietiniams gyventojams atliekas padės rūšiuoti ir informaciją teiks darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 11.00 val. ir nuo 16.00 val. iki 19.00 val. bei šeštadieniais nuo 8.00 val. iki 12.00 val.

Skelbiamas konkursas Lazdijų seniūnijos seniūno pareigoms eiti.

 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10