Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Kovo 24 d. ir 30 d. žemės ūkio ministro įsakymais buvo pakeistas paramos paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemones priėmimo 2020 metais grafikas. Kviečiame susipažinti.

Nuo šiandien iki gegužės 4 dienos galima teikti paraiškas Lazdijų rajono kaimo plėtros strategijos 2016-2023 m. įgyvendinimui. Kviečiame nepraliesti progos gauti paramą naujų iniciatyvų įgyvendinimui.

 

Keturioliktoji karantino diena Lazdijų rajono savivaldybėje parėjo ramiai. Nė vienam rajono gyventojui koronavirusas nenustatytas. Įtarimų kyla ir tyrimai atliekami vis dažniau. Daugiau tyrimų bus atliekama ir visoje Lietuvoje, nes sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sprendimu tyrimai nuo šiol dėl galimos COVID-19 infekcijos galės būti  atlikti visiems, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai. Taip pat, kaip numatyta anksčiau, dėl galimos infekcijos bus tiriami visi sveikatos priežiūros specialistai. Kaip dažnai atlikti tyrimą, įvertinusios savo veiklos specifiką ir galimas rizikas, spręs pačios gydymo įstaigos. Svarbu tai, kad minėti specialistai būti tiriami nedelsiant, jei pajus net menkiausius koronavirusinės infekcijos (COVID-19) simptomus.

 

 

 

Šiandien vyko nuotolinis LR Sveikatos apsaugos ministerijos, savivaldybės ir Alytaus regiono Asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovų nuotolinis  pasitarimas. Pasitarimo tikslas buvo aptarti visų ligoninių, įskaitant Lazdijų, pasirengimą dirbti priimant pacientus, kurie galimai yra užsikrėtę koranovirusu. Kol kas situacija nėra džiuginanti, Lazdijų ligoninė, nors ir turi pakankamai apsaugos priemonių, tačiau dar nėra labai gerai pasirengusi. Šiandien gavome nemažai pavedimų, kuriuos turėsime nedelsdami įvykdyti, siekdami, kad esant būtinybei, galėtume priimti ir gydyti sergančius koronavirusu, užtikrintume tiek dirbančio medicinos personalo, tiek ligonių, sergančių kitomis ligomi,s saugumą. Tikimybę jiems užsikrėsti privalome sumažinti iki minimumo, tikimės, kad ji liks tik teorinė.  

 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 19