Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Baigėsi ketvirtoji karantino diena. Gera žinia, kad susirgimų dėl koronaviruso Lazdijuose kol kas nėra. Jau esame informavę, kad šiuo metu saviizoliacijai savivaldybės įrengtuose būstuose yra apgyvendinti 3 rajono gyventojai. Šiandien, jau vėlai vakare, iš Vilniaus oro uosto bus parvežtas dar vienas gyventojas, kuris, nors ir neturi ligos požymių - turi saviizoliuotis, o namuose tokios galimybės neturi.

Dar vakar prie Lazdijų pasienio kontrolės punkto buvusios kelių kilometrų eilės naktį nebeliko. Automobilių patikra buvo vykdoma operatyviai, todėl eilė ne tik neilgėjo, bet ir visai išnyko. Dėkojame policijos bei Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnams, kurių dėka pavyko suvaldyti automobilių srautą.

Lazdijų pasienio kontrolės punktas veikia sėkmingai. Siekiant sumažinti vilkikų eiles ties Kalvarijos – Budzisko pasienio punktu, vakar po pietų, operatyviai susitarus Lietuvos ir Lenkijos vyriausybėms, atidarytas Lazdijų pasienio kontrolės punktas visų rūšių transporto priemonėms. Tik atidarius vilkikų pravažiavimą kelyje Lazdijai – Aradnykai, buvo susiformavusi ilgesnė nei 10 kilometrų automobilių eilė. Rajono savivaldybei, bendradarbiaujant su policijos pareigūnais, pavyko sėkmingai suvaldyti automobilių srautus. Šiandien dieną eilė nebuvo ilgesnė nei 4 kilometrai, vakarop ji sutrumpėjo iki 3 kilometrų. Automobilių patikra vykdoma gana sparčiai, todėl eilė neilgėja. Rajono savivaldybė rūpinasi ne tik eismo saugumu šiame ruože, bet ir vilkikų vairuotojų buities reikalais. Jau šiandien ryte kelyje nuo Lazdijų iki pasienio su Lenkija pastatyti 5 biotualetai, UAB „Lazdijų vanduo“ savivaldybė įpareigojo aprūpinti eilėje laukiančius vairuotojus geriamuoju vandeniu. Ištisą dieną prižiūrima kelio link pasienio teritorija, ji tvarkoma, kad nesikauptų šiukšlės.

IZOLIACIJA (SAVIIZOLIACIJA) – tai asmens, sergančio užkrečiamąja liga, įtariamo sergančio, turėjusio kontaktą, ar sukėlėjo nešiotojo atskyrimas nuo aplinkinių žmonių norint išvengti užkrečiamosios ligos plitimo.

 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 15