Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lietuvos ir Lenkijos parlamentarų delegacijos ne tik išgirdo, bet ir savo akimis pamatė, kaip tvarkomos atliekos Alytaus regione.

Šiais metais Šiaurės Atlanto sutarties organizacija (NATO) mini savo gyvavimo 70-metį, o Lietuva – 15-ąsias narystės joje metines. NATO yra sėkmingiausias pasaulio istorijoje Aljansas, šiandien vienijantis 29 demokratiją, laisvę, žmogaus teises ir teisės viršenybę vertinančias Europos ir Šiaurės Amerikos valstybes.

LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS NARIŲ GYVENTOJŲ PRIĖMIMO VYRIAUSYBĖS PRIIMAMAJAME (GEDIMINO PR. 11, VILNIUS) 2019 METŲ BALANDŽIO–BIRŽELIO MĖNESIAIS GRAFIKAS

Mes, atsinaujinančio Vysk. Motiejaus Valančiaus* blaivystės sąjūdžio valdybos nariai, vertiname ir puoselėjame piliečių blaivumą, kaip Lietuvos laisvos nepriklausomos valstybės šviesuomenės atsikūrimo po jos sunaikinimo karų ir pokario kovose, tremtyse bei priverstinėse emigracijose sąlygą, kaip valstybės, tautos ir jos vertybių išlikimo garantą.

Kaimo gyventojai, norintys atnaujinti savo namų stogus, nuo balandžio 1 d. iki gegužės 31 d. Nacionalinei mokėjimo agentūrai (NMA) galės teikti paraiškas gauti paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritį „Parama asbestinių stogų dangos keitimui“.

 1 ... 4 5 6 7 8 9