Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Didžiųjų metų švenčių išvakarėse Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis kartu su Lazdijų Šv. Onos parapijos klebonu Nerijum Žvirbliu aplankė Lazdijų ligoninės ligonius, kuriems šventes tenka sutikti palatose. Vaikų, Chirurginiame ir Slaugos skyriuose meras A. Margelis darbuotojus pasveikino su šventėmis, o ligoniams palinkėjo sustiprėti ir greičiau grįžti į namus bei įteikė dovanėles nuo savivaldybės. Kartu ligoninės pacientus lankęs klebonas N. Žvirblys  atnešė Kalėdaičių ir palaimino sergančiuosius.   

Gruodžio 21 d. Lazdijų rajono savivaldybėje įvyko jau tradicine tapusi kalėdinė popietė, kurios metu visi darbuotojai buvo kviečiami susirinkus draugėn pradėti gražiausių metų švenčių laukimą.

Gruodžio 21 d. Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai buvo pakviesti į šventinę popietę palydėti senuosius metus. Renginyje dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas bei jo pavaduotoja Rasa Kazlauskienė.

Gruodžio 20 d. Lazdijų kultūros centre vyko Lazdijų rajono savivaldybės socialinio globos centro „Židinys“ padėkos renginys rajono globėjams ir įtėviams. Renginyje dalyvavo ir visiems, apsisprendusiems globoti be tėvų likusius vaikus, dėkojo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Šių metų spalio pabaigoje daugelyje Lietuvos mokyklų vyko pradinukams ir jų mokytojams skirtas projektas „Olimpinė savaitė“. Į aktyvią LR Sveikatos apsaugos ministerijos, LR Švietimo ir mokslo ministerijos bei Lietuvos tautinio olimpinio komiteto vykdytą veiklą įsitraukė 629 klasės, iš daugiau kaip 300 mokyklų, 49 savivaldybių, t.y. maždaug 12 tūkstančių vaikų. Sėkmingai įgyvendinus projektą vos 10 klasių laimėjo specialiuosius prizus, o viena iš nugalėtojų – Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“ 3A klasė.

 1 ... 4 5 6 7 8 9 10