Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Penktadienį posėdžiavusi Lazdijų rajono savivaldybės taryba svarstė 30 bendruomenei svarbių klausimų. Daugumai klausimų buvo pritarta vienbalsiai.

Tiems, kas nežinojo, ar spėjo pamiršti – Veisiejai 2019 metų mažoji kultūros sostinė. Ta proga rugpjūčio 2 dieną Veisiejuose įsikūrusiame Santarvės skvere pokalbiui apie mažąsias kultūros sostines kvies LRT RADIJO laidų vedėjai Rūta Kupetytė ir Edvardas Kubilius. Kviečiame į pirmąją radijo laidų ciklo apie mažąsias kultūros sostines transliaciją.

Praėjęs savaitgalis aštuoniems Lazdijų rajone gyvenantiems vaikams paliko neišdildomus įspūdžius. Mažieji lazdijiečiai kartu su daugiau nei puse tūkstančio vaikų iš visos Lietuvos, dalyvavo socialinėje akcijoje „Pasveikink jūrą Palangoje“. Ketvirtus metus skaičiuojančios, Palangos savivaldybėje įgyvendinamos, socialinės akcijos tikslas – suteikti galimybę vaikams iš sunkiai besiverčiančių šeimų pamatyti jūrą.

 

Ūkininkus lepinant saulėtiems ir šiltiems orams, šalyje įsibėgėja javapjūtė. Tačiau javapjūtė tampa darbymečiu ne tik žemdirbiams, bet ir ugniagesiams. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo  departamento statistikos duomenimis, kiekvienais metais ugnis sunaikina arba sugadina apie 60 žemės ūkio technikos vienetų, gaisrai išplinta ir į javų laukus. Ugniagesiai gelbėtojai ūkininkams linki gausaus derliaus ir įspėja, ką daryti, kad būtų išvengta gaisrų.

Asociacija „Onkologinė savipagalba Lazdijuose“ vienija onkologinėmis ligomis sergančius rajono gyventojus, suteikdama jiems galimybę tarpusavyje bendrauti, keistis informacija, dalintis savo patirtimis ir išgyvenimais bei palaikyti vieni kitus. Iki šiol ši, prasminga veikla užsiimanti, asociacija buvo įsikūrusi ketvirtame Lazdijų rajono savivaldybės aukšte. Tai nebuvo patogu sergantiesiems, tad nuo šiol „Onkologinė savipagalba Lazdijuose“ persikelia į pirmą aukštą.

 1 ... 4 5 6 7 8 9 10