Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Valstybėje paskelbus ekstremalią situaciją ir karantiną, Seimas ypatingos skubos tvarka priėmė pakeitimus, skirtus išsaugoti darbo vietas ir padėti gyventojams, kurie užvėrus dienos centrus turi rūpintis negalią turinčiais žmonėmis, vaikais, senoliais. Pakeitimai įsigalios juos pasirašius valstybės prezidentui.

Kovoje prieš koronavirusą bendradarbiauja savivaldybės. Alytaus apskrities savivaldybių merai bendradarbiauja ir, nepaisydami rajonų ribų, sprendžia iškilusias problemas. Su Alytaus miesto ir kitomis savivaldybėmis sutarta kooperuojantis pirkti papildomą kiekį apsauginių kaukių – respiratorių FFP2. Tikimasi, kad jos jau savaitę jos pasieks mūsų rajoną ir net situacijai blogėjant, jų nepritrūks. Sutarta bendradarbiauti ir kitais klausimais, visų pirma telkiant medicinos darbuotojus kovai su koranovirusu.

Bandant prisitaikyti prie pasikeitusios kasdienybės, tėvams kyla daugiau įtampos, nerimo ir klausimų nei įprastai. „Tėvų linijoje“ Paramos vaikams centro psichologai teiks nemokamas ir anonimines konsultacijas telefonu kaip įprasta – darbo dienomis 11–13 val. ir 17–21 val.

AB Lietuvos paštas, kaip ir kitos Vyriausybės paskelbto karantino laikotarpyje dirbančios strategiškai svarbios institucijos ir įmonės, tęsia savo veiklą. Bendrovė, be įstatymo numatytos teikti universaliosios pašto paslaugos, gyventojams toliau pristatys tokias kritiškai svarbias paslaugas, kaip pensijos, išmokos, tęs siuntų pristatymo paslaugą įsigijusiems būtinas prekes elektroninėse parduotuvėse. Tačiau, siekdama riboti kontaktą tarp savo darbuotojų ir gyventojų, nuo kovo 16 d. – 30 d. taikys tam tikrus veiklos apribojimus.

 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 15