Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Šeštadienį pirmą kartą Lazdijų hipodrome vyko dzūkiškas jomarkas į kurį norinčius apsipirkti ir pasižvalgyti sukvietė Lazdijų žirgininkų klubas. Renginyje dalyvavo, visus susirinkusius sveikino ir žirgų parodos dalyvius apdovanojo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Penktadienį Lazdijų kultūros centre vyko tradicinė Lazdijų rajono liaudiškų kapelų šventė-varžytuvės „Netgi vakaruškos 2018“, kurios tema šiais metai – „Tėviškė – mano namai“. Dėl publikos aplodismentų ir simpatijų, aukščiausių komisijos balų ir, žinoma, prizų, kovojo net dešimt Lazdijų kultūros centro kapelų. Įteikti Lazdijų rajono savivaldybės įsteigtus piniginius prizus bei pasveikinti visus kolektyvus atvyko savivaldybės meras Artūras Margelis.

Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje yra apleistų, nenaudojamų, neprižiūrimų, apgriuvusių pastatų ir statinių. Tokie statiniai menkina kraštovaizdį, dažnai kelia grėsmę žmonių sveikatai ar net gyvybei. Siekdama išspręsti statinių, kurie neturi savininkų ar kurių savininkai nežinomi, nugriovimo ir sutvarkymo klausimus, Lazdijų rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių,  pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo savivaldybės nuosavybėn.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9