Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Visi Lazdijų rajono mokiniai rugsėjį pasitiks apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų. Tokią dovaną moksleiviams ir jų artimiesiems dovanoja AB „Lietuvos draudimas“.

Rugsėjo 16-22 dienomis tradiciškai bus minima Europos judumo savaitė. Tai didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje, kurios metu gyventojai kviečiami į mokyklas bei darbus vykti ne automobiliu, o aplinkai draugiška transporto priemone arba pėsčiomis.

Ligonių kasos dažnai sulaukia gyventojų klausimų, kokius tyrimus šeimos gydytojas gali skirti pacientui. Taip pat teiraujamasi, ar konkretus tyrimas turi būti apmokėtas Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis, ar už jo atlikimą privalomuoju sveikatos draudimu apsidraudęs žmogus turi susimokėti pats. Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) specialistai primena, kad jei tyrimas pacientui išties reikalingas ir gydytojas tokį skiria, tuomet jis bus apmokėtas PSDF lėšomis.

Siekiant pradėti rengti programą, skirtą pasienio savivaldybių plėtrai ir naujų paslaugų teikimui Lazdijuose vyko pirmas darbinis susitikimas su ekspertais iš Lietuvos, Lenkijos ir Europos komisijos atstovų Briuselyje. Didelis žinomų ekspertų, tokių kaip prof. Eduardo Spiriajevo, Dr Joanna Kurowska-Pysz, Dr Tomasz Studzieniecki, Mr. Rafał Peszka dėmesys motyvavo susitikimo dalyvius iš Lazdijų, Kalvarijos ir Vilkaviškio savivaldybių bei įvairių Lazdijų rajone įsikūrusių įstaigų aktyviai diskutuoti kas padaryta ir ko reikia, kad regiono pasienio teritorija taptų patraukli gyventi, dirbti, keliauti.

 1 ... 5 6 7 8 9 10