Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Akcija DAROM 2018 Lazdijuose: nuo šiukšlių rinkimo iki medžių genėjimo
2018-04-24


Šį savaitgalį jau vienuoliktą kartą visoje Lietuvoje vyko visuotinė aplinkos tvarkymo akcija „Darom“, kurios pagrindinis tikslas – skatinti Lietuvos gyventojų ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą bei stiprinti vietines bendruomenes. Kasmet pavasarį vykstanti akcija pritraukia vis daugiau švarios ir tvarkingos gamtos entuziastų, tarp kurių – ir Lazdijų rajono savivaldybės administracijos darbuotojai.

Visuotinės akcijos metu tvarkant Lazdijų miestą šiemet pagrindinės talkininkų pajėgos buvo sutelktos švarinant miškelius Sodų gatvės gale ir Ežero gatvėje bei prie Baltajo ežero.

Savivaldybės administracijos darbuotojai iš peties dirbo švarindami bei genėdami miškelį nuo Šilo gatvės iki šaltinio.

Kasmet aktyviai akcijoje „Darom" dalyvaujančius Lazdijų rajono savivaldybės vadovus ir darbuotojus džiugina tai, jog pastaraisiais metai šiukšlių pakelėse bei kitose miesto teritorijose, kaip ir visoje Lietuvoje, ženkliai sumažėjo. Tačiau dėl to visuotinė akcija „Darom" nepraranda savo aktualumo, nes dalyvavimas joje suteikia galimybes įdėmiau pažvelgti į įvairias aplinkosaugos ir ekologijos problemas, skatina savanorystę bei telkia gražiai bendrystei.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis