Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Aptartos galimybės teikti socialinių paslaugų ir verslo projektus
2020-02-13

Šią savaitę vyko Lazdijų miesto vietos veikos grupės (toliau – VVG) organizuoti mokymai miesto organizacijoms ir gyventojams, kurie planuoja rengti projektus skirtus 2016-2022 metų Lazdijų miesto vietos plėtros strategijai įgyvendinti. Aktualią informaciją mokymų dalyviams pateikė Lazdijų miesto VVG vadovas Marius Varnelis. Savo patirtimi bei praktinėmis žiniomis dalinosi ir savivaldybės merės patarėja Sonata Dumbliauskienė, turinti patirties rengiant ir įgyvendinant vietos veiklos grupės projektus.

 

„Kviečiu miesto įstaigas ir organizacijas aktyviau dalyvauti ir teikti projektus socialinių paslaugų plėtrai, profesiniam mokymui ar naujo verslo pradžiai. Įdėtas darbas rengiant paraiškas tikrai duoda rezultatų, nes jau dvi miesto įstaigos gavo paramą socialinių iniciatyvų įgyvendinimui“, – kalbėjo S. Dumbliauskienė.

Mokymų dalyviai buvo konsultuojami kaip tinkamai užpildyti reikalingus dokumentus, kokias išlaidas planuoti biudžete, kokie projekto dalyviai yra tinkami, kokios veiklos finansuojamos iš Europos Socialinio fondo. Projektiniai pasiūlymai teikiami iki vasario 28 dienos 12 val. adresu Vilniaus g. 1, Lazdijai. Daugiau informacijos apie įgyvendinamą strategiją ir paskelbtą kvietimą teikti projektinius pasiūlymus galite rasti http://lazdijai.lt/lit/img/37549061 .

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis