Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Asociacija „Onkologinė savigalba Lazdijuose“ kvietė į šventinę popietę
2017-12-21

Gruodžio 20 dieną Lazdijų rajono viešosios bibliotekos salėje asociacija „Onkologinė savigalba Lazdijuose“ pakvietė į šventinę popietę pasidžiaugti nuveiktais darbais. Visus susirinkusius atvyko pasveikinti Lazdijų rajono meras Artūras Margelis.

Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis džiaugėsi  Dalia Pupininkaite, kuri ėmėsi iniciatyvos kurti asociaciją. „Jūs padedate vieni kitiems, bendraujate, o geras žodis tarsi vaistas ir puikus paskatinimas nesustoti ir judėti tolyn“ – sakė A. Margelis. Jis teigė, jog tai pati gausiausia asociacija, kuri yra labai reikalinga rajone, nes burdamiesi ir kalbėdami žmonės padeda vieni kitiems kovoti su iškilusiais sunkumais. Meras A. Margelis linkėjo stiprios sveikatos, nuoširdaus ir ramaus Kūčių vakaro bei puikios nuotaikos per šventes. Asociacijos įkūrėjai  už gražias iniciatyvas ir darbus meras įteikė padėkos dovaną, o visiems susirinkusiems  gardų pyragą. Rajono vadovas dar šiais metais pažadėjo asociacijai padovanoti kompiuterį ir spausdintuvą,  o kitais metais patalpas, kur asociacijos nariai galėtų burtis ir įgyvendinti įvairias veiklas.

Renginyje taip pat dalyvavo ir asociacijos „Onkologinė savigalba Lazdijuose“  narius sveikino Lazdijų Šv. Onos parapijos klebonas Nerijus Žvirblys, Lazdijų  visuomenės sveikatos biuro direktorė Ramutė Kunigiškienė Lazdijų rajono  savivaldybės gydytoja Lina Džiaukštienė, neįgaliųjų draugijos pirmininkė Onutė Černiauskienė, pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos „Pola“ kortelių koordinatorė Jolita Vyšniauskienė bei  Lazdijų viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja Asta Mickevičienė.

Šventinę popietę dainomis šildė Lazdijų meno mokyklos vaikų ansamblis bei vadovės Eglės Malinauskienės ir Antano Talandžio duetas. Po prasmingų sveikinimų žodžių svečiai buvo kviečiami neišsiskirstyti ir pabendrauti prie vaišių stalo.

Lazdijų r. sav. inf. 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis