Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Dėl seniūnijų seniūnaitijų seniūnaičių rinkimų
2017-04-06

Gerbiami Lazdijų rajono savivaldybės gyventojai,

Š. m. balandžio-gegužės mėnesiais vyks Lazdijų rajono savivaldybės seniūnijų seniūnaitijų seniūnaičių rinkimai.

Skelbiame Lazdijų rajono savivaldybės seniūnijų seniūnaitijų seniūnaičių kandidatų sąrašus:

Seniūnaitija

Rinkimų data, laikas, vieta ir pobūdis

Kandidatų sąrašas

Būdviečio seniūnija

Aštriosios Kirsnos (Aštriosios Kirsnos k., Dzūkų k., Paliūnų k.)

2017-04-24, 14.00 val.,

Būdviečio seniūnija (Dzūkų g., 2 Dzūkų k., Būdviečio sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Egidijus Aleksonis

Būdviečio (Bilvyčių k., Būdviečio k., Gurčiškės k., Inkištų k., Mastaukos k., Papartėlių k., Varnakampio k.)

2017-04-26, 14.00 val.,

Būdviečio bendruomenės salė (Bažnyčios g. 11, Būdviečio k., Būdviečio sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Lina Jonuškienė

Dainavėlės (Bulotiškės k., Dainavėlės k., Jaseniaukos k., Kelmaičių k., Vilkakarčemės k., Vilkinyčios k.)

2017-04-27, 14.00 val.,

Būdviečio seniūnija (Dzūkų g. ,2 Dzūkų k. ,Būdviečio sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Adelė Valukonienė

Stumbragalvės (Kybartų k., Strumbagalvės k., Vosyliškės k.)

2017-04-28, 14.00 val,.

Būdviečio bendruomenės salė (Bažnyčios g. 11, Būdviečio k., Būdviečio sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Jolanta Kalinauskienė

Vidzgailų (Dervinių k., Natalinos k., Pagrūdų k., Vidzgailų k., Zelionkos k.)

2017-04-25, 14.00 val.,

Vidzgailų

bendruomenės salė (Vidzgailų g. 21, Vidzgailų k., Būdviečio sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Aniceta Ramaauskienė

Virbalų (Bielėnų k., Burbiškių k., Filicijanavo k., Vingrėnų k., Virbalų k.)

2017-04-21, 14.00 val.,

Būdviečio seniūnija (Dzūkų g. 2, Dzūkų k., Būdviečio sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Vidas Grabliauskas

Kapčiamiesčio seniūnija

Ivoškų (Gervelių k., Gryckavo k., Ivoškų k., Kalvių k., Kauknorio k., Kuodžių k., Stalų k., Subačių k.)

2017-04-28, 14.00 val.,

Stalų girininkija (Ivoškų k., Kapčiamiesčio sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Aldona Balevičienė

Kapčiamiesčio (Alekniškių k., Burbų k., Jezdo k., Kapčiamiesčio mstl., Kareivonių k., Padumblių k., Palačionių k., Purvinių k., Nasūtų k., Žmirklių k.)

2017-04-27, 9.00-17.00 val.,

Kapčiamiesčio bendruomenės salė, (Taikos g. 11, Kapčiamiestis, Kapčiamiesčio sen., Lazdijų r. sav.). Slaptas balsavimas.

Raminta Zelenauskaitė

Mėčiūnų (Gulbiniškės k., Mėčiūnų k., Mikališkės k., Navikų k., Paulenkos k., Paveisininkų k., Semoškų k., Vainežerio k.)

2017-04-24, 14.00 val.,

Kapčiamiesčio bendruomenės salė (Taikos g. 11, Kapčiamiestis, Kapčiamiesčio sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Dalė Zelenauskienė

Valentų (Dumbliauskų k., Jančiulių k., Menciškės k., Pertako k., Vainiūnų k., Valentų k., Volskų k.)

2017-04-25, 14.00 val.,

Kapčiamiesčio bendruomenės salė (Taikos g. 11, Kapčiamiestis, Kapčiamiesčio sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Gediminas Jančiulis

Varviškės (Bugiedos k., Macevičių k., Simaniškės k., Sirguškės k., Sventijansko k., Varviškės k.)

2017-04-26, 14.00 val.,

Buvusios Ančios girininkijos patalpos (Pasienio g. 4, Varviškės k., Kapčiamiesčio sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Regina Aleknavičienė

Krosnos seniūnija

Pietų (Krasenkos k., Krosnos mstl., Tūriškių k.)

2017-04-26, 12.00 val.,

Krosnos kultūros namai (Alytaus g. 57, Krosna, Krosnos sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Laimutė Juškauskienė

Rytų (Birsčių k., Grabaukos k., Saltininkų k., Vytautiškės k.)

2017-04-26, 13.00 val.,

Krosnos kultūros namai (Alytaus g. 57, Krosna, Krosnos sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Alvydas-Juozas Mickevičius

Vakarų (Naujavalakių k., Olendrų k., Pėdiškių k., Ramanavo k., Vartų k.)

2017-04-26, 10.30 val.,

Krosnos kultūros namai (Alytaus g. 57, Krosna, Krosnos sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Eglė Brazinskienė

Eimutis Tamašauskas

Kučiūnų seniūnija

Kučiūnų (Aradninkų k., Brinių k., Kalėdiškių k., Kaženių k., Kučiūnų k., Pazapsių k., Puodžiškės k., Sapiegiškių k.)

2017-04-26, 10.00 val.,

Kučiūnų laisvalaikio salė (Vilties g. 4, Kučiūnų k., Kučiūnų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Audrius Markevičius

Rimas Vaškevičius

Miškinių (Akmenių k., Miškinių k., Pieniuočės k., Saločių k., Zelionkos k.)

2017-04-27, 10.00 val.,

Miškinių jaunimo centras (Liepų g. 49, Miškinių k., Kučiūnų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Antanas Kardokas

Lazdijų miesto seniūnija

Draugystės (Draugystės g., Energetikų g., Gėlyno g., J. Janonio g., Kauno g., Paupio g., Rasos g., Tiesos g.)

2017-05-02, 9.00-17.00 val., Lazdijų miesto seniūnija (120 kab., Vilniaus g. 1, Lazdijų r. sav.). Slaptas balsavimas.

Juozas Kazlauskas

Dzūkų (Alyvų g., Dzūkų g., Kalnų g., Laukų g., Meškakalnio g., Mokyklos g., Pasieniečių g., Ryto g., Tylioji g., Vytauto g., Žvejų g.)

2017-04-27, 9.00-17.00 val., Lazdijų miesto seniūnija (120 kab., Vilniaus g. 1, Lazdijų r. sav.). Slaptas balsavimas.

Gintautas Čepanonis

M. Gustaičio (Dainavos g., Gegužės g., M. Gustaičio g., Liepų g., Nepriklausomybės a., Saulėtekio g., Vilties g.)

2017-05-04, 9.00-17.00 val., Lazdijų miesto seniūnija (120 kab., Vilniaus g. 1, Lazdijų r. sav.). Slaptas balsavimas.

Vytautas Ažukas

Parko (Audros g., Ateities g., Ąžuolų g., Čiurlionio g., Dariaus ir Girėno g., Grybų g., Klevų g., Kranto g., Lazdijos g., Maironio g., Parko g., Ramybės g., Senamiesčio g., Siauroji g., Stoties g,, Vilniaus g.)

2017-04-25, 9.00-17.00 val., Lazdijų miesto seniūnija (120 kab., Vilniaus g. 1, Lazdijų r. sav.). Slaptas balsavimas.

Elvyra Naujalienė

Sodų (Ežero g., Pievų g., Pramonės g., Seinų g., Sodų g., Šilo g., Taikos g., Turistų g.)

2017-04-26, 9.00-17.00 val., Lazdijų miesto seniūnija (120 kab., Vilniaus g. 1, Lazdijų r. sav.). Slaptas balsavimas.

Linas Jarmala

Lazdijų seniūnija

Dumblio (Aukštakalnių k., Beviršių k., Buniškių k., Būdos k., Dumblio k., Elzbietinos k., Galinių k., Padumblių k., Puodžių k., Salų k., Šadžiūnų k., Ūdininkų k., Vieštartų k., Žemaitkiemio k.)

2017-04-28, 16.00 val., Dumblio biblioteka

(Ežerų g. 55, Dumblio k., Lazdijų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Vida Savulienė

Bajoriškių (Bajoriškių k., Dyviliškių k., Janaslavo k., Juozapavo k., Katkiškės k., Klapotkės k., Nekrūnų k., Papalazdijų I k., Papalazdijų II k., Tarnaukos k.)

2017-04-27, 17.00 val.,

Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos salė (Seinų g. 1, Lazdijai). Susirinkimas.

Antanas Talandis

Verstaminų

(Gurciškės k., Kamenkos k., Kurdimakščių k., Lozarkos k., Murgų k., Papečių k., Pagirių k., Verstaminų k.)

2017-04-26, 17.00 val.,

Verstaminų biblioteka (Mokyklos g. 29, Verstaminai, Lazdijų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas

Vytautas Marčinskas

Noragėlių seniūnija

Krikštonių (Buciniškės k., Dubravų k., Gudonių k., Krikštonių k., Kuciuliškės k., Makariškės k., Mangaroto k., Šlapikų k., Žilvičių k.)

2017-04-24, 14.00 val.,

Krikštonių laisvalaikio salė (Kalninės g. 2, Krikštonių k., Noragėlių sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Algimantas Baranauskas

Noragėlių (Ginčionių k., Juozapavičių k., Noragėlių k., Onciškių k., Vosbūčių k.)

2017-04-26, 14.00 val.,

Noragėlių seniūnija (Liepų g. 2, Noragėlių k., Noragėlių sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Juozas Pilauskas

Seiliūnų (Mankūnėlių k., Raičių k., Seiliūnų k., Seirijočių k.)

2017-04-28, 14.00 val.,

Seiliūnų laisvalaikio salė (Tujų g. 14, Seiliūnų k., Noragėlių sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Ilona Struckienė

Valdas Zdanavičius

Seirijų seniūnija

Algirdo (Seirijų mstl.: Aguonų g., Algirdo g., Beržų g., Dzūkų g., Kaštonų g., Kęstučio g., J. Laukaičio g., Metelių g., Naujoji g., Sodų g., Vilniaus g.)

2017-04-24, 15.00 val.,

Seirijų seniūnija (Vytauto g. 44, Seirijų mstl., Seirijų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Steponas Jurčiukonis

Bagdononių (Bagdononių k., Paročkės k., Ročkių k.)

2017-04-27, 15.00 val.,

Seirijų seniūnija (Vytauto g. 44, Seirijų mstl., Seirijų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Vilma Dulskienė

Gervėnų (Gervėnų k., Linksmosios k., Mockonių k., Pošnios k., Statiškės k.)

2017-04-27, 11.00 val.,

Seirijų seniūnija (Vytauto g. 44, Seirijų mstl., Seirijų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Gitana Kivarienė

Metelių (Buckūnų k., Metelių k., Vaickūniškės k.)

2017-04-25, 15.00 val.,

Seirijų seniūnija (Vytauto g. 44, Seirijų mstl., Seirijų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Ramunė Botvičienė

Gintautas Geraltauskas

Virgaudas Geraltauskas

Almantas Jelenskis

Paserninkų (Baraučiškės k., Cijūniškės k., Lapšiaus k., Miesto Kolonijos k., Oktos k., Pasernininkų k., Raganiškės k., Šilaičių k.)

2017-04-28, 11.00 val.,

Seirijų seniūnija (Vytauto g. 44, Seirijų mstl., Seirijų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Juozas Talandis

Vainiūnų (Barčiūnų k., Bestraigiškės k., Bukaučių k., Cibūlių k., Kudrėnėlių k., Rusonių k., Vainiūnų k.)

2017-04-26, 15.00 val.,

Seirijų seniūnija (Vytauto g. 44, Seirijų mstl., Seirijų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Aldona Prapiestienė

Vytauto (Seirijų mstl.: Alyvų g., Aušros g., Ežerėlio g., Gėlių g., Kalnų g., Laukų g., Liepų g., Šaltinių g., Taikos g., Vytauto g., A. Žmuidzinavičiaus g.)

2017-04-25, 11.00 val.,

Seirijų seniūnija (Vytauto g. 44, Seirijų mstl., Seirijų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Dana Vitkauskienė

Žagarių (Akuočių k., Graužų k., Jonkiškės k., Nakrūniškės k., Straigiškės k., Žagarių k.)

2017-04-26, 11.00 val.,

Seirijų seniūnija (Vytauto g. 44, Seirijų mstl., Seirijų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Genovaitė Kolkienė

Lijana Kubilienė

Šeštokų seniūnija

Birutos (Birutos k., Delnickų k., Krosnėnų k., Smalininkų k., Tautrimų k.)

2017-04-25, 10.00 val.,

Birutos kaimo bendruomenės salė (Parko g. 4, Tautrimų k., Šeštokų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Zita Kancevičienė

Centro (Delnicos k., Išlandžių k., Makaučiškės k., Šeštokų k., Šeštokų mstl.)

2017-04-26, 9.00 -17.00 val., Šeštokų seniūnija (Dzūkų g. 19, Šeštokai Lazdijų r. sav.). Slaptas balsavimas.

Virginijus Mitrikevičius

Kirsnos (Baravos k., Būdos k., Didžiosios Kirsnos k., Ėgliškių k., Gembašilio k., Gudeliškės k., Naujosios Kirsnos k., Pakirsnių k., Rolių k., Šilėnų k.)

2017-04-25, 11.00 val.,

Kirsnos kaimo bendruomenės salė (Mokyklos g. 4, Naujosios Kirsnos k., Šeštokų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Onutė Kairaitienė

Vitas Trampas

Mikniškių (Bludiškių k., Čėsniškės k., Gumbelių k., Jukneliškės k., Kirsnelės k., Lopiškių k., Maišymų k., Mikniškių k.)

2017-04-25, 14.00 val.,

Mikniškių kaimo bendruomenės patalpos (Žalioji g. 23, Mikniškių k., Šeštokų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Valdas Busila

Šlavantų seniūnija

Avižienių (Avižienių k., Demeniškių k., Mikabalių k., Vabaliūnų k.)

2017-04-27, 10.00 val., Šlavantų seniūnijos patalpos (Avižienių k., Šlavantų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Daiva Blaževičienė

Šlavantų (Aleksiejiškės k., Babrų k., Bajoriškės k., Buteliūnų k., Gegutės k., Naujasodžio k., Paliūnų k., Spartų k., Šlavantų k.)

2017-04-28, 10.00 val.,Gegutės kaimo bendruomenės namų salė (Gegutės k., Šlavantų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Aivaras Pankevičius

Veisiejų seniūnija

Paplūdimio (Leipalingio g., V. Montvilos g. nuo Nr. 1 iki Nr. 16, Radvilų g., Turgaus g., Vytauto g. nuo Nr. 53 iki Nr. 66, L. Zamenhofo g.)

2017-04-20, 17.30 val., Veisiejų kultūros namai (D. Sadausko g. 6, Veisiejai, Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Elena Landaitė

Pusiasalio (Aušros g., Ančios g., Dariaus ir Girėno g., Sadausko g. Dzūkų g., Ežero g., Gėlių g., J. Janonio g., Jaunimo g., Kapčiamiesčio pl., Kreivoji g., Liepų g., J. Neimonto g., Parko g., Pievų g., Pušyno g., Rasos g., Rūdos g., Santarvės g., Saulėtekio g., S. Gedos g., Tulpių g., Vytauto g. nuo Nr.1 iki Nr. 51)

2017-04-20, 17.30 val.,

Veisiejų kultūros namai (D. Sadausko g. 6, Veisiejai, Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Albertas Balkė

Šaltinėlio (Alyvų g., Ateities g., V. Montvilos g. nuo Nr. 18 iki Nr. 34, Smėlyno g., Statybininkų g., Žvejų g., Žvejų Mažoji g.)

2017-04-20, 17.30 val.,

Veisiejų kultūros namai (D. Sadausko g. 6, Veisiejai, Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Rimas Baliūtis

Barčių (Ančios k., Barčių k., Bartelių k., Bertašiūnų k., Ilgininkų k., Murgelių k., Novartiškės k., Pšeimos k., Snaigyno k., Šilainės k.)

2017-04-20, 13.00 val.,

Barčių kaimo bendruomenės namai (Gėlių g. 1, Barčių k., Veisiejų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Jonas Černečkas

Ramunė Janavičiūtė

Kailinių (Kailinių k.)

2017-04-21, 17.00 val.,

Veisiejų technologijų ir verslo mokykla (Ryto g. 19, Kailinių k., Veisiejų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Arūnas Pečiukonis

Petroškų (Bebrų k., Dainaviškių k., Kalvelių k., Paveisiejų k., Petroškų k., Rūdos k.)

2017-04-20, 14.00 val.,

Petroškų buvusios bibliotekos patalpos (Petroškų g. 11, Petroškų k., Veisiejų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Dionyzas Gudebskas

Smarliūnų (Čivonių k., Jakonių k., Radvilonių k., Paliūnų k., Purviškės k., Sakniavos k., Smarliūnų k., Žvikelių k.)

2017-04-20, 15.00 val.,

Vaikų stovyklos „Atgaja“ patalpos (Veisiejų g. 4, Smarliūnų k., Veisiejų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Juozas Lukoševičius

Varnėnų (Beržinių k., Druskininkėlių k., Paterų k., Saltoniškės k., Šadžiūnų k., Taikūnų k., Varnėnų k., Vilkininkų k.)

2017-04-21, 18.00 val.,

Varnėnų kaimo bendruomenės salė (Liepų g. 21, Varnėnų k., Veisiejų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Ona Šimoniūtienė

Viktarino (Abarauskų k., Dvarciškės k., Juškonių k., Kuolonių k., Mikalinos k., Neliubonių k., Norkūnų k., Paliepio k., Salučių k., Senkonių k., Smališkės k., Šapurų k., Šutronių k., Valančiūnų k., Viktarino k.)

2017-04-21, 16.00 val.,

Viktarino kaimo bendruomenės salė (Mokyklos g. 22, Viktarino k., Veisiejų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Kęstas Katienas

Vytautų (Čivonių k., Galstų k., Gudelių k, Klepočių k., Laibagalių k., Stankūnų k., Vytautų k.)

2017-04-20, 16.00 val.,

Vytautų kaimo bendruomenės salė (Vytautų k., Veisiejų sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Julė Žukauskienė

Gediminas Gudžiauskas

Šventežerio seniūnija

Mikyčių (Ežerėlių k., Mikyčių k., Prapuntų k., Raistų k.)

2017-04-24, 15.00 val., Mikyčių bendruomenės salė (Sodžiaus g. 35, Mikyčių k., Šventežerio sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Ramunė Norušienė

Birutė Ščerbetkienė

Straigių (Babrų k., Janėnų k., Straigių k., Sutrės k., Žališkės k.)

2017-04-24, 13.00 val.,

Janėnų bendruomenės namai (Dusios g. 3, Janėnų k., Šventežerio sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Kęstas Rėkus

Šventežerio (Burakavo k., Šventežerio k., Šventežerio mstl.)

2017-04-24, 10.00 val.,

Šventežerio biblioteka (Simno g. 3, Šventežerio mstl., Šventežerio sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Virginija Mickevičienė

Barčių (Barčių k., Teizininkų k., Vaideliotų k., Zebrėnų k.)

2017-04-26, 13.00 val.,

Teizų kultūros centro pastatas (Tiesioji g. 33, Teizų k., Šventežerio sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Asta Aleksandravičienė

Stebulių (Babrauninkų k., Marinkos k., Padusio k., Prelomciškės k., Prygos k., Seimeniškių k., Skovagalių k., Stebulių k., Randiškės k., Znicos k.)

2017-04-25, 10.00 val.,

Stebulių mokykla (Dzūkų g. 7, Stebulių k., Šventežerio sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Vytautas Juškauskas

Teizų (Bakšių k., Giraitės k., Petravičių k., Sabinavo k., Staigūnų k., Teizų k.)

2017-04-26, 10.00 val., Teizų kultūros centro pastatas (Tiesioji g. 33, Teizų k., Šventežerio sen., Lazdijų r. sav.). Susirinkimas.

Rimas Kašalynas

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis