Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Dėl statinio, kurio savininkai nežinomi, pripažinimo bešeimininkiais
2017-04-04

Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje yra apleistų, nenaudojamų, neprižiūrimų, apgriuvusių pastatų ir statinių. Daug iš jų yra žemės ūkio paskirties, t. y. buvusios fermos, sandėliai. Tokie statiniai menkina kraštovaizdį, dažnai kelia grėsmę žmonių sveikatai ar net gyvybei.

Siekiant išspręsti statinių, kurie neturi savininkų ar kurių savininkai nežinomi, nugriovimo ir sutvarkymo klausimus, Lazdijų rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl šio statinio pripažinimo bešeimininkiu ir jo perdavimo valstybės ar savivaldybės nuosavybėn:

Gyvenamasis namas, Lazdijų r. sav. Lazdijų sen. Dumblio k. /vieta:

Asmenis turinčius turtinių teisių į šį statinį (Nr. 1) prašome iki 2017 m. rugsėjo 8 d. kreiptis į Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos skyrių (218 kab., tel. 8 318 51 460, el. p. ineta.juneliene@lazdijai.lt) arba seniūniją, kurios teritorijoje yra statinys, ir pateikti dokumentus, liudijančius nuosavybės ar kitas turtines teises į šiame skelbime išvardytus statinius.

Prašome Lazdijų rajono savivaldybės gyventojų būti pilietiškais ir suteikti informaciją apie apleistus, nenaudojamus, neprižiūrimus ar apgriuvusius pastatus, kurie neturi savininkų ar kurių savininkai nežinomi Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos skyriui (218 kab., tel. 8 318 51 460, el. p. ineta.juneliene@lazdijai.lt) arba seniūnijai, kurios teritorijoje yra statinys.

Pastatų pripažinimo bešeimininkiais procedūros vykdomos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 4.58 straipsnio 1 dalies nuostatomis ir Bešeimininkio, konfiskuoto, valstybės paveldėto, valstybei perduoto turto, daiktinių įrodymų, lobių ir radinių perdavimo, apskaitymo, saugojimo, realizavimo, grąžinimo ir pripažinimo atliekomis taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2004 m. gegužės 26 d. nutarimu Nr. 634.

Administracijos direktorius                                                                                 Audrius Klėjus

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis