Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Dėl statinių, kurių savininkai nežinomi, pripažinimo bešeimininkiais
2019-07-05

Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje yra apleistų, nenaudojamų, neprižiūrimų, apgriuvusių pastatų ir statinių. Daug iš jų yra žemės ūkio paskirties, t. y. buvusios fermos, sandėliai. Tokie statiniai menkina kraštovaizdį, dažnai kelia grėsmę žmonių sveikatai ar net gyvybei.

Siekiant išspręsti statinių, kurie neturi savininkų ar kurių savininkai nežinomi, nugriovimo ir sutvarkymo klausimus, Lazdijų rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl šio statinio pripažinimo bešeimininkiu ir jo perdavimo valstybės ar savivaldybės nuosavybėn: garažas, /vieta, esantis Gėlyno g. Lazdijų miesto sen.

Asmenis, turinčius turtinių teisių į šį statinį, prašome iki 2020 m. sausio 10 d. kreiptis į Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir aplinkosaugos skyrių (215 kab., tel. 8 318 66 116, el. p. ona.zubreviciene@lazdijai.lt) arba seniūniją, kurios teritorijoje yra statinys, ir pateikti dokumentus, liudijančius nuosavybės ar kitas turtines teises į šiame skelbime nurodytą statinį.

Prašome Lazdijų rajono savivaldybės gyventojų būti pilietiškais ir suteikti informaciją apie apleistus, nenaudojamus, neprižiūrimus ar apgriuvusius pastatus, kurie neturi savininkų ar kurių savininkai nežinomi Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir aplinkosaugos skyriui (215 kab., tel. 8 318 66 116, el. p. ona.zubreviciene@lazdijai.lt) arba seniūnijai, kurios teritorijoje yra statinys.

Pastatų pripažinimo bešeimininkiais procedūros vykdomos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 4.58 straipsnio 1 dalies nuostatomis ir Bešeimininkio, konfiskuoto, valstybės paveldėto, valstybei perduoto turto, daiktinių įrodymų, lobių ir radinių perdavimo, apskaitymo, saugojimo, realizavimo, grąžinimo ir pripažinimo atliekomis taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2004 m. gegužės 26 d. nutarimu Nr. 634.

Administracijos direktorė                                                                                Ilona Šaparauskienė

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis