Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Ilgai lauktas Šeštokų bažnyčios remontas įsibėgėja
2019-07-24

Šeštokų Švč. Mergelės Marijos, Nuolatinės Gelbėtojos, bažnyčioje šiuo metu vykdomi remonto darbai. Tvarkomi ir grėsmę aplinkiniams keliantys pasvirę bažnyčios bokštai ir dalis bažnyčios išorinių sienų. Dalį remontui skirtų lėšų iš parapijiečių surinko Šeštokų bažnyčios klebonas Eugenijus Naujalis, kitą – žymiai didesnę – skyrė Lazdijų rajono savivaldybė. Šiais metais Šeštokų bažnyčiai iš savivaldybės biudžeto buvo skirta 30 tūkstančių eurų.

 

„Galiu tik pasidžiaugti, kad šešerius metus jokios finansinės pagalbos iš Lazdijų rajono savivaldybės nesulaukusi bažnyčia šiuo metu kaip tik renovuojama ir išoriškai ženkliai pasikeis“, – kalbėjo Lazdijų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Audrius Klėjus.

Paskutinį kartą Šeštokų miestelio bažnyčiai iš savivaldybės biudžeto buvo skirta 2000 litų. Ši suma bažnyčiai buvo skirta 2013 metais. Savivaldybės skirti 30 tūkstančių eurų yra numatyti ir gavėją pasieks pateikus statybos ir remonto darbų atlikimą patvirtinančius dokumentus.

„Savivaldybės skirti pinigai pervedami tik gavus išlaidas patvirtinančius dokumentus. Kai tik bus gauti reikalingi dokumentai – pinigai bus pervesti“, – kalbėjo A. Klėjus.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis