Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Jubiliejaus proga meras pasveikino greitosios medicinos pagalbos darbuotoją
2018-05-15

Gegužės 15 d. Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis pasveikino Alytaus greitosios medicinos pagalbos stoties  padalinio Lazdijuose slaugos specialistę Dalią Kirtiklienę, kuri  pirmąją medicininę pagalbą žmonėms teikia jau  40 metų. Rajono vadovas Daliai palinkėjo sveikatos ir energijos šiame sunkiame, bet prasmingame darbe. Meras A. Margelis jubiliejų mininčiai greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojai įteikė padėką už ilgametį profesionalų ir nuoširdų darbą, dėmesį bei pastangas rūpinantis žmonių sveikata.

Dalia sako, kad 40 metų praėjo labai greitai, o per šį  laikotarpį būta visko: įvairiausių įvykių, sunkumų bei netikėtų situacijų. Šis darbas – nelengvas. Pradedant tuo, kad reikia dirbti naktimis,  labai svarbu ne tik profesinės žinios, bet ir psichologinis pasiruošimas, kurio neretai reikia bendravime su žmonėmis, kai suteikiama medicininė pagalba.  Todėl slaugytojo darbas reikalauja įvairių kompetencijų žinių. „Žmogui reikia ne tik suteikti pirmąją medicininę pagalbą, bet ir nuraminti, pakalbinti“ – mintimis dalijasi  greitosios medicinos darbuotoja Dalia.

Ilgiausiai atmintyje išlikę stresą sukėlę įvykiai, tačiau slaugos specialistė džiaugiasi, kad visos ekstremalios situacijos baigėsi  laimingai.   Ji padėkojo Lazdijų rajono savivaldybės merui A. Margeliui,  Alytaus greitosios medicinos pagalbos stoties vadovui Aleksandrui Bružui bei kolegoms už parodytą dėmesį. Savo kolegoms palinkėjo kantrybės ir išminties šiame daug pastangų reikalaujančiame darbe.  

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis