Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Konkurso „Mūsų eksperimentas“ nugalėtojams – kelionė į Švediją
2020-02-04

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija organizuoja kasmetinį STEAM (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, matematikos ir kūrybiškumo ugdymo) konkursą „Mūsų eksperimentas“. Šių metų konkurso tema – klimato kaita, tikimasi sulaukti originalios mokinių idėjų, siūlančių spręsti sparčiai besikeičiančio klimato problemas. Laimėjusios mokinių komandos laukia neeilinis prizas – kelione į Švediją.

 

„Nuolat kartoju, kad vaikai ir jaunimas – mūsų ateitis. Pakartosiu tai dar kartą. Jie turi daugybę genialių minčių, tad tikiu, kad klimato kaita – ne išimtis. Nuolat bendraudama su jaunimu matau kiek daug jie kasdien pasiekia. Sporto varžybų, olimpiadų, konkursų nugalėtojai. Manau, kad šis konkursas dar viena galimybė mūsų karšto jaunimui“, – apie paskelbtą konkursą kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Konkursu siekiama skatinti vaikus kūrybiškai mokytis STEAM mokslus, patirti tyrinėjimo ir atradimo džiaugsmą. Tiriamieji darbai gali būti bet kurios STEAM mokslų ar jų grupių tematikos, tačiau turi būti atsižvelgiama į klimato kaitos problemas.

Planuojama, kad konkurse dalyvaujančioms komandoms – vaikams, jų mokytojams – padės ir konsultuos Lietuvos aukštųjų mokyklų mokslininkai, dėstytojai bei doktorantai.

Daugiau informacijos: Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Ingrida Kučiauskienė, el. p. ingrida.kuciauskiene@lmnsc.lt, (8 5) 267 19 12.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis