Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Kviečiame dalyvauti konkurse
2020-03-12

Saugoti ir stiprinti psichinę ir fizinę sveikatą, skatinti sveiką gyvenimo būdą – siekdama šių tikslų Lazdijų rajono savivaldybės administracija, kartu su Lazdijų rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos taryba, skelbia projektų konkursą. Finansavimas projektams bus skirtas iš Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos 2020 m. lėšų.

 

1. Sveikos gyvensenos skatinimas bendruomenėse ir nevyriausybinėse organizacijose (alkoholio, tabako ir kitų psichotropinių medžiagų vartojimo prevencija, sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo skatinimas);

2. Vaikų ir jaunimo sveikatos stiprinimas ir išsaugojimas (alkoholio, tabako ir kitų psichotropinių medžiagų vartojimo prevencija, sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo skatinimas);

3. Psichikos sveikatos stiprinimo paslaugų teikimo atskirties mažinimas didinant šių paslaugų prieinamumą ekonomiškai nestabilioms ar pažeidžiamoms socialinėms grupėms.

Paraiškos priimamos iki 2020 m. kovo 27 d. Lazdijų rajono savivaldybės administracijos priimamajame, Vilniaus g. 1, 203 kab., Lazdijai. Smulkesnė informacija čia.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis