Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Kviečiame dalyvauti pavasarinėje talkoje DAROM 2017 Lazdijuose
2017-04-19

 

Šių metų balandį visoje Lietuvoje rengiama 10-oji, jubiliejinė, visuotinės aplinkos tvarkymo akcija DAROM 2017. Jos pagrindinis tikslas – skatinti Lietuvos gyventojų ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą bei stiprinti vietines bendruomenes. Visuotinė pavasarinė talka DAROM 2017 Lazdijų rajono savivaldybėje organizuojama 2017 m. balandžio 21 d.

 

Savivaldybės administracija kviečia Lazdijų rajono gyventojus, įstaigas ir organizacijas prisijungti prie akcijos „Darom 2017“. Šiuo metu yra sudarytas akcijos metu tvarkytinų teritorijų sąrašas, kurį galite rasti čia (,). Gyventojai kviečiami kartu kurti ekologiškai švarią, tvarkingą ir gražią aplinką ne tik kartu tvarkant nurodytas erdves, bet ir pasirūpinant savo gyvenamųjų būstų aplinka.

Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais, „Darom 2017“ tikslas – probleminių ir bendrai naudojamų erdvių sutvarkymas (suoliukų dažymas, augmenijos sodinimas, antrinių žaliavų panaudojimas tvarkomose erdvėse). Daugiau informacijos apie visuotinę aplinkos tvarkymo akciją „DAROM 2017“ ir 1000 projektų idėją, galite rasti www.mesdarom.lt

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis