Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Kviečiame ūkininkus, jų partnerius, ūkio darbuotojus į nemokamus mokymus
2019-06-19

Kviečiame ūkininkus, jų partnerius, ūkio darbuotojus; kitus fizinius ar juridinius asmenis, užsiimančius žemės, maisto ir miškų ūkio veikla; kaimo vietovėse ūkine veikla užsiimančius žemės valdytojus, labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių darbuotojus bei amatininkus į nemokamus mokymus, kurie naudingi atsiskaitant už gautą paramą ir siekiant įgyti naujų žinių. Mokymai vyks 2019 m. liepos 1 d. Lazdijų viešojoje bibliotekoje.

Mokymus organizuoja Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakultetas, lyderis apskaitos ir finansų specialistų ruošime, įgyvendindamas projektą “Žemės ūkio apskaitos, finansų ir melioracijos kompetencijų tobulinimas siekiant žemės ūkio verslo subjektų veiklos efektyvumo ir konkurencingumo didinimo” (Nr. 14PM-KK-18-1-03441-PR001):

Eil. Nr.

Mokymo programa

Rajonas

Data

Vykdymo vieta (adresas)

Mokymų pradžia, val.

Mokymų pabaiga, val.

1

Žemės ūkio veikla užsiimančių gyventojų mokesčių apskaičiavimas ir pajamų deklaravimas 8 ak. val. (kodas 296134402)

Lazdijų r.

2019-07-01

Lazdijų viešoji biblioteka, Seinių g. 1, Lazdijai (II salė)

9:00

16:05

 

Išklausiusiems mokymų kursą bus išduodami Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerijos patvirtinti Kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. Mokymų dalyviams bus pateikiama dalomoji medžiaga, taip pat bus vaišinami kava ir pietumis.

Dėl registracijos ar papildomos informacijos prašome kreiptis: el. paštu Diana.Staneliene@vdu.lt

Maloniai kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis