Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Lazdijiečiams šiukšles padės rūšiuoti prižiūrėtojas
2019-07-31

Nuo rugpjūčio 1 dienos prie naujos kartos konteinerių dirbs prižiūrėtojas, kuris ne tik padės šiukšles atnešusiems žmonėms jas teisingai išrūšiuoti, bet ir suteiks visą reikalingą informaciją apie atliekų rūšiavimą. Tai buvo aptarta susitikime su UAB „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras“ atstovais bei būsimuoju prižiūrėtoju, kuris vietiniams gyventojams atliekas padės rūšiuoti ir informaciją teiks darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 11.00 val. ir nuo 16.00 val. iki 19.00 val. bei šeštadieniais nuo 8.00 val. iki 12.00 val.

 

„Džiugu, kad jau beveik mėnuo Lazdijuose esančių daugiabučių gyventojai turi galimybę rūšiuoti ir maisto atliekas. Iki šiol tokios galimybės nebuvo, tad susiduriame su neteisingu atliekų rūšiavimu. Spręsdami šią problemą bendradarbiaujame su UAB „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centru“, kurio pasamdytas darbuotojas padės bei suteiks papildomos informacijos, reikalingos teisingam atliekų rūšiavimui“, – kalbėjo Lazdijų rajono savivaldybės merės pavaduotojas Audrius Klėjus.

Susitikime taip pat aptarti ir techniniai nesklandumai su kuriais susidurta įrengus šiuolaikiškas konteinerių aikšteles. Lazdijų rajono savivaldybei anksčiau išsakius pastabas dėl techninių mišrių atliekų konteinerių aptarnavimo nesklandumų šiuo metu jie išspręsti. Kaip teigė UAB „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras“ Atliekų tvarkymo paslaugų ir kontrolės padalinio vadovas Martynas Krasauskas konteinerių aptarnavimui būtinos konkrečios žinios, kurių aptarnavimo pradžioje pritrūko. M. Krasausko teigimu šiuo metu problema išspręsta ir situacija stebima.

Lazdijų rajono savivaldybė prašo prižiūrėtoją priimti geranoriškai. „Prižiūrėtojas – žmogus, kuris padės, patars kaip tinkamai rūšiuoti atliekas ir prižiūrės tvarką aikštelėse. Neabejoju, kad išmoksime tinkamai rūšiuoti atliekas ir prisidėsime prie gamtos tausojimo“, – kalbėjo Lazdijų rajono savivaldybės merės pavaduotojas.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis