Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Lazdijų gimnazistų krepšinio komanda – ir vėl čempionai
2017-02-27

Savaitgalį Druskininkuose vyko Alytaus apskrities bendrojo ugdymo mokyklų klasių krepšinio komandų čempionatas. Dešimtą kartą surengto turnyro nugalėtojais tapo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 4ga klasės mokiniai, treniruojami Mindaugo Malinausko. Lazdijiečių komanda finalinėse rungtynėse 61:78 triumfavo prieš Alytaus miesto Jotvingių gimnazijos 3g klasės komandą.

 

Varžybas stebėjęs ir nugalėtojams taurę įteikęs Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis neslėpė džiaugsmo. „Dėkoju jauniesiems krepšininkams už ryžtą ir gražų žaidimą, o sirgaliams – už emocingą komandos palaikymą. Ši pergalė – tai puiki dovana gimtajam Lazdijų miestui, kuris šiemet švenčia 420-ąjį gimtadienį“, - sakė A. Margelis.

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos krepšininkai puikiai pasirodė ir asmeniniame žaidime.  Net 36 taškus finale pelnęs Matas Jarmala pripažintas naudingiausiu turnyro žaidėju. Kartu su juo į simbolinį penketuką pateko ir komandos draugas Dovydas Zdančius. Šiems žaidėjams buvo įteikti specialūs „Lietuvos ryto“ prizai. Žinoma, didžiausias apdovanojimas nugalėtojų komandai – kelionė į Paryžių. Pernai laimėjus tokią kelionę lazdijiečiams ja nepavyko pasinaudoti, nes dėl teroro aktų Prancūzijos sostinėje ji buvo pakeista kruizu po Baltijos jūrą.

Už pastangas ir palaikymą organizuojant čempionatą buvo dėkojama ir merams. Lazdijų merą Artūrą Margelį, Alytaus miesto merą Vytautą Grigaravičių, Alytaus rajono merą Algirdą Vrubliauską ir Druskininkų merą Ričardą Malinauską, sugebėjusius susiburti ir keturių rajonų bei miestų vaikams sukurti kelis mėnesius trunkančią ir klases vienijančią krepšinio šventę, sveikino Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius Edis Urbanavičius, padėkos raštais taip pat pagerbė Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Špokas, perduotos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto bei jos prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės padėkos.


Visiems dešimtojo Alytaus apskrities bendrojo ugdymo mokyklų klasių krepšinio komandų čempionato finalo ketverto dalyviams įteikti prizai: I vietos nugalėtojams skirta pažintinė kelionė į Paryžių, II vietos – į Prahą, III vietos – į Krokuvą, IV vietos - į Gdanską drauge su mokytojais ir  klasės draugais. 

Varžybas įdėmiai stebėjo Lazdijų r. sav. meras A. Margelis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Gudžiauskas, Lazdijų sporto centro direktorius Darius Liaukevičius, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos direktoriaus pavaduotojos Edita Pavasarienė ir Virginija Spitrienė.

Daug gerų emocijų ir palaikymo šūksnių krepšininkams skyrė lazdijiečių sirgalių komanda - klasės draugai, mokytojai, tėveliai, draugai ir gimnazijos talismanas LMGG pelėda.

Lazdijų r. sav. inf.

Nuotraukos Lazdijų r. sav. ir Liet. ryt.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis