Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Lazdijų rajone startuoja akcija „Apsaugok mane“
2017-08-29

Rugsėjo mėnesį Lietuvoje prasideda nauji mokslo metai ir eismas gatvėse bei keliuose intensyvėja. Vasaros atostogomis dar gyvenantys moksleiviai ne visada yra atidūs einant per važiuojamąją dalį. Didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ ir šalies savivaldybės rugsėjo mėnesį vykdo akciją „Apsaugok mane“, kurios metu vairuotojai raginami atkreipti dėmesį į vaikų saugumą keliuose.

 „Lietuvos draudimas“ ir  Lazdijų rajono savivaldybės administracija rugpjūčio 17 dieną pasirašė susitarimą dėl bendrojo ugdymo mokyklų moksleivių draudimo nuo nelaimingų atsitikimų „Lietuvos draudimo“ akcijos „Apsaugok mane“ metu.

„Lietuvos draudimo“ moksleiviams suteikiamas asmens draudimas galioja visoje Lietuvoje ištisą parą visą rugsėjo mėnesį. Kiekvienas Lazdijų rajono moksleivis nuo nelaimingų atsitikimų yra apdraustas 5 tūkst. eurų suma mirties atveju ir iki  5tūkst. eurų suma nelaimingų atitikimų atveju susižalojus kūną.

 Lazdijų rajono savivaldybėje 7 pėsčiųjų perėjos, esančios prie bendrojo ugdymo mokyklų, paženklintos  specialiais akcijos „Apsaugok mane“ ženklais. Rajone taip pat yra įrengti dirbtiniai greičio mažinimo kalneliai perėjose ir pavojingose gatvių vietose.

Akcija „Apsaugok mane“  buvo pradėta 2000 m. Vilniuje. Ją pradėjo Vilniaus miesto savivaldybė ir didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“.

Lazdijų rajono savivaldybės informacija

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis