Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Lazdijų rajono moksleiviai mokysis verslumo
2018-01-22

Praėjusią savaitę Lazdijų rajono savivaldybėje lankėsi  pasaulinės organizacijos „Junior achievement“  direktorė Andželika Rusteikienė ir Dzūkijos regiono vadovas Donatas Vasiliauskas. Tai  pasaulinio masto viena didžiausių nevyriausybinių organizacijų, kuri sprendžia pagrindines jaunų žmonių socialines ir ekonomines problemas, šviečiant ir suteikiant galimybę pakeisti jų ateitį ir ekonominę sėkmę.  Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio  kabinete kalbėta apie galimybes  plėtoti „Junior achievement“ programas Lazdijų rajono mokyklose, svečiai dalijosi patirtimi, kaip galima pritraukti mokytojus, kurie turi idėjų ir norėtų mokyti moksleivius verslumo.

Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis kalbėdamas teigė, jog moksleiviai,  įsitraukdami į bendrovę, galėtų ugdyti verslininko savybes, tvarkyti savo namų ūkius. Džiugu, kad Lietuvoje vis daugėja žmonių, kurie vysto idėjas ir kuria verslus. Rajono vadovas džiaugėsi savivaldybės posėdžių salėje susirinkusiais entuziastingais mokytojais, kurie jau pareiškė norą prisidėti prie mokymų ir ugdyti mūsų rajono moksleivius.  Lazdijų rajono savivaldybės meras A. Margelis  tikisi, jog ryšiai bus atnaujinti ir verslumo programos  vėl startuos Lazdijų rajono mokyklose.

Savivaldybės posėdžių salėje organizacijos direktorė A. Rusteikienė bei Dzūkijos regiono vadovas D. Vasiliauskas mokytojams ir mokyklų vadovams pristatė mokymų ir motyvacijos programas, aptarė mokymų trukmę ir darbo organizavimą. susirinkusieji bendrojo ugdymo mokyklų vadovai bei mokytojai išklausė pasiūlymus ir aktualiais klausimais pasikalbėjo su organizacijos atstovais. Numatoma, kad nuo kovo mėnesio Dzūkijos regiono vadovas D. Vasiliauskas lankysis Lazdijų rajono mokyklose, susitiks su mokiniais ir mokytojais, vėliau prasidės programos mokymai, vyks verslo idėjų konkursas, kurias teiks mokytojai.  Planuojama, jog 2019 metais „Pasienio fiestoje“ susikūrusios mokinių bendrovės dalyvaus verslo idėjų mugėje ir pristatys savo darbo rezultatus.  

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis